مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • این روزها همه دنبال سفارش تبلیغات در سایت‌های پربازدید هستند. اصلا ملاک موفقیت یک تبلیغ، این شده است که به اصطلاح «کلیک‌خورَش» بالا باشد. برای همین هم هست که شرکت‌های تبلیغاتی همیشه تمایل دارند در سایت‌های با رتبه بالای  Alexa تبلیغات مشتریان خود را ارائه کنند.
    اما هیچ‌کس به دنبال تبلیغ هدفمند نیست. یعنی تبلیغ برای گروهی که احتمالا مخاطب تبلیغ شما هستند. یعنی مثلا اگر تبلیغی در حوزه زنان یا خانواده دارید، از آن‌جایی که مخاطبان «دخت‌ایران» اغلب دختران و زنان هستند و موضوعات مورد بحث این نشریه زنان و خانواده است، تبلیغ شما «بُرد» بیش‌تری داشته باشد و بین مخاطبان به‌صورت هدفمند توزیع شود.
    پس قدرت سایت‌های تخصصی را برای سفارش تبلیغات ندیده نگیرید. «دخت ایران» یک نشریه الکترونیکی در حوزه زنان و خانواده است و می‌تواند محل مناسبی برای تبلیغات شما در این حوزه یا دیگر حوزه‌ها باشد.
    علاوه بر این با راه اندازی اولین تلویزیون اینترنتی زنان و خانواده، دخت ایران این امکان را به شما می‌دهد تا تبلیغات ویدئویی خود را نیز برای مخاطبان به نمایش بگذارید.

    1:تبلیغ کلیه سایت های مذهبی و فرهنگی و خیریه مشمول 30% تخفیف خواهد شد.

    2:تبلیغ کلیه سایتها، همایشها و برنامه‌های حوزه زنان و خانواده مشمول 30% تخفیف خواهد شد.

    3.تکرار سفارش تبلیغ برای دو ماه متوالی مشمول ۱۰% تخفیف خواهد شد و در صورت تواتر، این ۱۰% در هر ماه محاسبه می شود.

    تبصره:فقط یکی از بندهای تخفیف شامل سفارش دهنده می شود و درصدهای تخفیف تجمیع نخواهد شد.
     

    تعرفه تبلیغ

     

    daily_3538.jpg

     

     

     

     

     
     


  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷