2620
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. مریم محمودخواه
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۵)
      تعداد بازدید: 2620
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    داستان تنوع طلبی مردان را خودشان ایجاد کرده‌اند و می‌گویند همه مردها تنوع طلب هستند! اما خیلی از مردانی که در یک رابطه جنسی به آرامش می‌رسند و ارضا می‌شوند، هیچ وقت خیانتی به همسر خود نکرده و نمی‌کنند.

    دخت ایران: نقش زنان در جلوگیری از تنوع طلبی مردان در روابط جنسی زناشویی چیست؟
    در ابتدا باید این نکته بررسی شود که اینکه ما می‌گوییم مردها در مسائل جنسی تنوع طلب هستند درست است یا نه؟ به نظر من اصولا چنین باوری درست نیست! یعنی زمانی که مرد در یک رابطه جنسی قرار می‌گیرد و این رابطه برای او کاملا آرامش‌بخش و ارضا‌کننده است و نیازهایش را برآورده می‌سازد، چنین تنوع طلبی در او وجود نخواهد داشت. اما می‌توان گفت این تنوع طلبی تنها در پوزیشن‌‌ها و حالات مختلف رابطه وی با همسرش خواهد بود.

    دخت ایران: کمی بیشتر در این باره توضیح ‌دهید؟
    اینکه رابطه جنسی در یک حالت ثابت و به یک شکل ثابت انجام نشود و در موقعیت‌های مختلف و حالت‌های مختلف بتوان رابطه جنسی را با همسر خویش تجربه کرد. داستان تنوع طلبی مردان را خودشان ایجاد کرده‌اند و می‌گویند همه مردها تنوع طلب هستند! اما خیلی از مردانی که در یک رابطه جنسی به آرامش می‌رسند و ارضا می‌شوند، هیچ وقت خیانتی به همسر خود نکرده و نمی‌کنند.

    دخت ایران: نقش کلی زنان در این رابطه چگونه است؟
    زنها باید یاد بگیرند که مردها به شدت از تنش در رابطه جنسی و از مقاومت در رابطه بدشان می‌آید و اذیت می‌شوند و مایلند که همه نیازهای جنسی از طرف زن مورد استقبال قرار گیرد و زن در همه حالت‌ها آنها را ارضا کند.    دخت ایران: آیا این حالت موجب تکراری شدن روابط جنسی نمی‌شود؟
    به جرات می‌توان گفت رابطه جنسی تنها رابطه‌ای است که در زندگی تکراری نمی‌شود. این رابطه اگر در همه عمر به ارگاسم رسیدن را با خود به همراه داشته باشد، البته به این شرط که هردو نفر به ارگاسم برسند، تکراری نمی‌شود.

    دخت ایران: نقش زن و مرد در ایجاد لذت برای خود در یک رابطه جنسی چیست؟
    نقش زن و مرد در بک رابطه جنسی به طور مساوی است و این مساله نیست که زنها خلق شده‌اند تا مردان را ارضا کنند. توان جنسی زنان ۹ برابر مردان است و اتفاقا هردو طرف در یک رابطه جنسی باید دقت داشته باشند تا طرف مقابل به ارضا رسیده باشد. همچنین هردو نفر دریک رابطه باید بدانند یک سکس متاثر از رفتار متناسب جنسی است و این رفتار مناسب جنسی به خصوصیت فردی دو طرف بستگی دارد.
    به عنوان مثال یک نفر به یک سکس رومنس و ملایم علاقه دارد و طرف مقابل او قلدر مآب است و یک رابطه جنسی پرتنش می‌خواهد، بنابراین این سکس می‌تواند برای یک طرف آزاردهنده بوده و او را دچار سرخوردگی کند و برای دیگری لذت‌بخش و ارضا‌کننده باشد. بنابراین همسران باید ویژگی‌های شخصیتی طرف مقابل و خود را خوب بشناسند تا هردو بتوانند به یک لذت سالم و پایدار جنسی برسند.

    دخت ایران: چگونه می‌توان این مهارت را آموخت؟
    اصولا رفتار یک مهارت است که با آموزش محقق می‌شود. آموزش در این زمینه هم نیاز به بسترهای مناسب در یک جامعه دارد. این آموزه‌ها در مقاطع مختلف باید آموزش داده شوند و همه نوجوانان و جوانان در یک جامعه باید یک دوره رفتار جنسی بگذرانند. این آموزش در حال حاضر در جامعه وجود ندارد، اما باید با نگاهی تازه و سالم به این مسائل نگاه کرد.

    دخت ایران: آیا با کمک جاذبیت‌ها جنسی می‌توان از طلاق جلوگیری کرد؟
    هرگاه در یک ارتباط زناشویی رضایت جنسی وجود داشته باشد، درصد زیادی از طلاق جلوگیری می‌شود؛ اما افراد در یک رابطه که رضایت جنسی وجود ندارد بسیار راحت‌تر به طلاق کشیده می‌شوند. اما درباره اینکه چطور می‌توان از یک زندگی که به دلیل مسائل جنسی از هم در حال پاشیده شدن است جلوگیری کرد باید گفت که در این نوع رابطه‌ها زوج باید به سکسولوژیست مراجعه کنند و مسائل خود را حل کنند تا به طلاق کشیده نشود.

    دخت ایران: آیا می‌توان از رابطه جنسی برای جلوگیری از طلاق استفاده کرد؟
    اگر زوجین رابطه خوبی با هم نداشته باشند و رابطه آنها خراب باشد، و افراد فکر کنند سکس یک ابزار است و می‌توان با آن مانع از طلاق شد، خیر. اما باید دانست که یک رابطه دارای چند بعد است و باید به همه ابعاد زندگی توجه کرد تا بتوان زندگی را کامل کرد. در رابطه‌های خراب رابطه جنسی تنها یک تسهیل‌کننده است و نمی‌توان از آن به عنوان درمان قطعی یک رابطه استفاده کرد.


     
    .
     
     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۱۰۰%
       3. تعداد: ۰۱ رای

    5 نظر | ارسال نظر

     1.  
      وبسایت خوبی دارید ولی بیشتر مطالب بگذارید بهتر است با تشکر از شما
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ندا
        ۲۸ آذر ۸۹
        ۱۱:۲۱
     1.  
      اطلاعات وب سایت شما خیلی بی فایده است . توضیح بیشتر درمورد رفتار های زوجین نداده است .
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. الف .ذ
        ۰۴ دی ۸۹
        ۰۷:۳۳
     1.  
      لطفا در مورد اموزش مطالب جنسی نام کتابی یا ادرس سایتی داده شود که به غلط در ذهن جوانان ارایه این اموزش را (به صورت عملی یا از طریق فیلم یا عکس) جا نیندازد
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. علی
        ۰۵ دی ۸۹
        ۱۲:۵۳
     1.  
      با درود به امید روزی که جوان ها ونوجوان های ما نسبت به این موضوع با اطلاع باشند ودر آینده زندگی مشترک خوبی با همسر خود داشته باشند ( در جامعه ی ما باید دیدگاه تازه و جدیدی نسبت به این مقوله پیدا شود )
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷