1410
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • سال نود مبارک!
    این شماره از مجله اینترنتی دخت ایران، کاملا متفاوت از شماره‌های دیگر است! در این شماره همه چیز حول و حوش «۹۰» می‌چرخد؛ یعنی هر مطلبی که می‌خوانید به نحوی با عدد سال نو نسبت پیدا می‌کند... اما چگونه؟! در بخشی از مطالب، گزارشی از ۹۰ رویداد مرتبط با زنان و دختران در سال گذشته داریم؛ نود رویداد مهم در حوزه سیاسی، احتماعی و ورزشی که در خصوص زنان بوده است در این گزارش‌ها آمده‌اند. بخش دیگر، معرفی ۹۰ چهره زنان در عرصه‌های مختلف است. زنانی که از لحاظ سیاسی، اجتماعی، ورزشی، علمی و... به نوعی در سال گذشته مطرح شده‌اند. سومین بخش ویژه سال نود، داستانک‌های «۹۰ کلمه‌ای» است!
    سال نود مبارک!
    این شماره از مجله اینترنتی دخت ایران، کاملا متفاوت از شماره‌های دیگر است! در این شماره همه چیز حول و حوش «۹۰» می‌چرخد؛ یعنی هر مطلبی که می‌خوانید به نحوی با عدد سال نو نسبت پیدا می‌کند... اما چگونه؟!
    در بخشی از مطالب، گزارشی از ۹۰ رویداد مرتبط با زنان و دختران در سال گذشته داریم؛ نود رویداد مهم در حوزه سیاسی، احتماعی و ورزشی که در خصوص زنان بوده است در این گزارش‌ها آمده‌اند. البته برای سهولت، این گزارش‌ها در چند بخش به صورت موضوعی ارائه شده‌اند.
    اما بخش دیگر، معرفی ۹۰ چهره زنان در عرصه‌های مختلف است. زنانی که از لحاظ سیاسی، اجتماعی، ورزشی، علمی و... به نوعی در سال گذشته مطرح شده‌اند.
    سومین بخش ویژه سال نود، داستانک‌های «۹۰ کلمه‌ای» است! این داستانکها همگی در ۹۰ کلمه نوشته شده‌اند و موضوعات مختلفی در خصوص زنان را شامل می‌شوند. این بخش را به عنوان مقدمه‌ای بر اتفاقاتجالبی در سال ۹۰ که دخت ایران تقدیمتان خواهد کرد، پیشکش قبول کنید!
    و در آخر، مجموعه کمیک استریپ ویژه سال نود را به هیچ وجه از دست ندهید، تا اولین شماره را با خنده و شادی همراه کنید.
    مجموعه نویسندگان و همکاران مجله اینترنتی دخت ایران صمیمی‌ترین و گرمترین تبریک سال نو و بهترین آرزوهای توفیق و سلامت و خوشی را برای خوانندگان مجله دارند...
    سال نود مبارک... دخت‌ایران خوبی داشته باشید!
     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۰۰%
       3. تعداد: ۰۰ رای
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷