1034
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • شنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
    بسیج جامعه زنان کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت جنایت چپل هیل؛ سکوت رسانه‌های خبری غرب را نشانه ادعاهای دروغین غرب در دفاع از حقوق بشر دانسته است.
    دخت ایران-  روابط عمومی سازمان بسیج جامعه زنان کشور در پی شهادت سه دانشجوی مسلمانان در چیل هیل آمریکا بیانیه‌ایی صادر کرد.
     
    در بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان کشور آمده است؛ این اولین و آخرین باری نیست که شاهد رفتارهای دوگانه رسانه‌های غربی هستیم. این بار هم این رسانه‌ها جنایات مربوط به خود را کتمان کردند و دست آغشته به خون آمریکایی نژادپرست را در دستان خود پنهان کردند.
     
    در این بیانیه با اشاره به این‌که موج خشونتی که در آمریکا وجود دارد و حوادثی چون چپل هیل را می‌آفریند، ریشه در نژادپرستی دولتمردان آمریکا دارد، تصریح‌شده است: این‌گونه اقدامات در راستای پروژه اسلام هراسی صورت می‌گیرد که تلاش می‌کنند اسلام را نماد خشونت قرار دهند درحالی‌که خود سمبل خشونت هستند.
     
    بیانیه بسیج جامعه زنان کشور می‌افزاید: این مدعیان دروغ‌گوی حقوق بشری، حقوقی را دنبال می‌کنند که فقط منافع آنها را تأمین کند و از هیچ کوششی جهت رسیدن به منافع خود دست برنمی‌دارند حتی جنایت...
     
    در بخش دیگری از این بیانیه آمده است؛ در اینجا باید از حقوق بشر آمریکایی این سؤال را پرسید که اگر به‌جای این سه مسلمان فلسطینی و سوری، سه آمریکایی توسط مسلمانی، کشته می‌شدند بازهم این‌گونه در سکوت خبری به سرمی بردید؟
     
    سازمان بسیج جامعه زنان کشور ضمن محکوم کردن این اقدام  خشونت‌آمیز از وزارت امور خارجه خواست تا نسبت به این جنایت واکنش نشان داده و به این سناریست‌های غربی بفهماند که ما مسلمانان در هرکجای جهان که باشیم به بایکوت خبری آنها پایان می‌دهیم و جنایاتشان را آشکار می‌سازیم.
     
     
     
    منبع: فارس
     

     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۰۰%
       3. تعداد: ۰۰ رای
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷