947
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • یکشنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۳
    در حاشیه نخستین اجلاس بین‌المللی ICCNکه در شهر اصفهان و در مهرماه ۱۳۹۳ برگزار شد، شهیندخت مولاوردی با دکتر «هی کیونگ چوی» دبیر کل سازمان ICCN دیدار و گفت و گو کرد.
    دخت ایران- معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده در ابتدای این دیدار از اینکه امسال نخستین سالی بود که یک روز اجلاس به زنان اختصاص داده شد و از اینکه ایران میزبان این اجلاس است اظهار خرسندی کرد.
     
    وی اظهار امیدواری کرد که این اجلاس زمینه‌ساز تبادل تجارب میان زنان ایران با زنان دیگر کشورها به خصوص کشور کره باشد.
     
    وی یادآور شد: زنان دنیا اشتراکات زیادی باهم دارند و برای رسیدن به اهداف مشترک در کنار هم باید تلاش کنند. به ویژه در چارچوب ICCN و اهداف آن زمینه‌های فراوانی برای همکاری می‌تواند شکل بگیرد.
     
    وی ضمن اظهار امیدواری در خصوص توجه به نقش محوری زنان در اجلاس‌های آتی گفت: همان طور که زنان در احیاء، انتقال و حفظ بین نسلی میراث فرهنگی ناملموس نقش محوری دارند، امیدوارم سهم متناسبی هم در محورهای مورد توجه اجلاس همچون برنامه‌ریزی شهری، بهبود محیط‌زیست و هویت انسانی به‌دست بیاورند تا بتوانند نقش خود را در این زمینه  موثرتر ایفا نمایند.
     
    وی در پایان تأکید کرد: آرزو دارم آنچه در این اجلاس بیان می‌شود، صرفاً بر روی کاغذ نماند و تبدیل به برنامه عمل شود.
     
    دکتر هی کیونگ چوی نیز ضمن اظهار خرسندی از حضور معاون رییس‌جمهور ایران در این دوره از اجلاس، از حضور زنان در رده‏هاى مدیریت کلان ایران ابراز خوشحالی نمود.
     
    لازم به ذکر است عصر پنجشنبه شب فرهنگ دوستی ایران و کره با حضور شهیندخت مولاوردی معاون رییس‌جمهور ایران در امور زنان و خانواده، سفیر کره جنوبی، استاندار و شهردار شهر اصفهان در تالار عباسی این شهر برگزار شد.
     

     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۰۰%
       3. تعداد: ۰۰ رای
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷