1100
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • یکشنبه، ۰۳ اسفند ۱۳۹۳
    شصت و سومین شماره مجله اینترنتی «دخت ایران» با عنوان «امنیت اقتصادی زنان۲» منتشر شد.
    دخت ایران- مجله اینترنتی «دخت ایران» در ویژه نامه اسفندماه خود و در ادامه پرونده ماه گذشته با موضوع امنیت اقتصادی زنان تلاش نموده است راهکارهای مفید جهت افزایش امنیت مالی زنان را ارائه نماید.
     
    در صفحه سرمقاله این شماره به قلم «لیلا غلام‌زاده» می خوانیم: «به همان اندازه که پرورش افکار منفی در ذهن ناپسند جلوه می‌کند، به همان میزان آینده‌نگری، پیش‌بینی و تدبیر امور آتی پسندیده و عاقلانه است. امنیت مالی زن حکایتی است که گرچه ظاهراً آبستن رخداد تلخی در زندگی است، اما درواقع حقیقت‌های موجود در زندگی مادی را به آدمی یادآور می‌شود! واقعیت‌هایی که بپسندیم یا نه، بپذیرم یا نادیده بگیریم، وجود دارند و ممکن است روزی گریبان گیر خانواده‌مان شوند. پس دیده شدن آن پیش از رخداد، درواقع همان آینده‌نگری و علاج واقعه پیش از وقوع است.»
     
    « نظام راهکارهای اسلام برای تأمین امنیت مالی زنان»، «هنرمندی‌های طلایی» پیرامون ارائه راه‌کارهای متنوع جهت افزایش توانمندی زنان، «چرایی و چگونگی اجرت‌المثل» و «مهریه و راه‌های مطالبه آن» از جمله مهم ترین عناوین این شماره ماهنامه دخت ایران است.
     
    در دیگر صفحات این مجله نیز عناوینی از جمله  آیا بیمه راهکاری موفق برای آینده زنان در ایران است؟ «امنیت مالی درسایه وصیت» و «میراث تلخ» درج و منتشر شده است.
     
     ویژه‌نامه اسفندماه دخت ایران با عنوان «امنیت مالی زنان ۲» در وب‌سایت مجله به نشانی www.dokhtiran.com قابل دریافت و مشاهده است.
     

     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷