1906
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • دوشنبه، ۰۴ اسفند ۱۳۹۳
    جشنواره سین هشتم با برپایی بیش از ۱۰ کارگاه آموزشی مرتبط با آیین و سنت‌های نوروزی و همچنین فروش محصولات ویژه هدایای نوروزی از پنجم اسفندماه در برج میلاد تهران میزبان علاقه‌مندان است.
    دخت ایران- «سین هشتم» اولین جشنواره هفت‌سین و هدایای نوروزی است که باهدف احیای آداب و سنت‌های ایرانی و توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی به گردهمایی هنرمندان و فعالان تولید محصولات فرهنگی  جهت فروش مستقیم و نیز برپایی کارگاه‌های مختلف سبک زندگی و سرگرمی کودک و نوجوان به صورت رایگان ؛در آستانه فصل بهار می‌پردازد.
     
    جشنواره «سین هشتم» از تاریخ  ۵ تا ١١ اسفندماه جاری  از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در طبقات تجاری برج میلاد  تهران برگزار می‌شود و قرار است در این جشنواره کارگاه‌های آموزشی مختلف در دو بخش بانوان و کودک برگزار شود.
     
    برپایی کارگاه آموزش آداب معاشرت در نوروز، گوهرشناسی، آموزش سبزه‌های هفت‌سین، فوت فن خانه‌تکانی، نقاشی روی پارچه، فلسفه نوروز و آداب هدیه دادن در نوروز، طراحی سفره هفته سین، گل آرایی و میوه آرایی، تغذیه صحیح در نوروز، مهارت‌های زندگی، شیرینی‌های نوروزی و آداب اسلامی در نوروز از جمله این کارگاه‌های آموزشی است که از روز سه شنبه ۵ اسفند تا ۱۱ اسفند از ساعت ۱۱ تا ۲۰ در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.
     
    از دیگر بخش‌های این جشنواره، بخش کودک است که در این بخش کودکان شهر با قصه‌خوانی مرتبط با عمو نوروز و ننه سرما، فلسفه عمو نوروز، علت چیدن سفره هفت‌سین و شعرهای نوروزی آشنا می‌شوند.
     
    تقاضا دارد به منظور اطلاع‌رسانی به شهروندان عزیز درباره این برنامه فرهنگی که با محوریت بانوان هنر و موسسه مهرگان فرهنگ در نظر دارد با همکاری برج میلاد تهران نسبت به برگزاری جشنواره «سین هشتم» از تاریخ  ۵ تا ١١ اسفندماه جاری در محل برج میلاد اقدام نماید.
     
    «سین هشتم» اولین جشنواره هفت‌سین و هدایای نوروزی است که باهدف احیای آداب و سنت‌های ایرانی و توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی به گردهمایی هنرمندان و فعالان تولید محصولات فرهنگی و نیز برپایی کارگاه‌های مختلف سبک زندگی و سرگرمی کودک و نوجوان به صورت رایگان ؛در آستانه فصل بهار می‌پردازد.

     
     
    منبع: روابط عمومی برج میلاد
     

     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷