1255
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. عبدالله مقدمی
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۹)
      تعداد بازدید: 1255
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    در همین مملکت گل و بلبل، فیلم حل مسئله جنسی یکی از بازیگرهای سینما ۴ میلیارد گردش مالی داشت. یعنی هیچی نباشد، حداقل ۴۰ ملیون از این سی‌دی آموزشی تکثیرشده است.
    می‌گویند: «تو عمر روباهی‌اش توی همچین تله‌ای نیفتاده بود!» حالا حکایت ماست. یکی نیست بگوید آخر برادر من! خواهر من! موضوع قحط بوده که همچین موضوعی را برای پرونده این شماره انتخاب کرده‌اید؟ اصلاً شما فکر نمی‌کنید با این حرف‌ها تو مملکت تنش ایجاد می‌شود؟ خدای نکرده کشمشی می‌شود اوضاع جاریه؟ (منظورم آن جاریه نیست‌ها!) حالا به خیالتان همین هدفمند‌سازی یارانه‌ها که خیلی هم خوب طرحی است و دمش گرم هر کی که صادرش کرده و ننگ بر هر سیاه‌نمای فتنه‌گر مفسدی که بخواهد مختصر ناله‌ای بکند، کم مسئله‌ای است در مملکت که حالا شما آمدی پرونده‌ات رو گذاشتی... همین الان که تنهایی دارم می‌نویسم هم رویم نمی‌شود اسمش را بگویم!
    حالا مثلاً که چی؟ می‌خواهی بگویی از کیان خانواده دفاع می‌کنی؟ یا آگاه‌سازی می‌کنی؟ فکر می‌کنی نمی‌دانم با طرح همچین مسئله ننگینی قصد تشویش اذهان عمومی را داری‌؟ یعنی شما خبر نداری الان بحمداللّه و به همت مسئولین امر هیچ جوان که هیچی، نوجوان هم هیچی، کودک دبستانی هم نیازی به این آموزش‌ها ندارد و خودش به قول بچه‌ها گفتنی PHD  این قضایا را دارد؟! چه قضایایی؟ اهه! زرنگی؟ می‌خواهی من بگویم –روم به دیوار- «مسائل جنسی» آنوقت فردا که بگیر و ببند شد و اوضاع قمر در عقرب شد، همه ماست‌ها را کیسه کردند و نیروی انتظامی و دستگاه قضایی و بچه‌های بالا! خواستند قاطعیت خودشان را به ما نشان بدهند (رافت اسلامی را به اندازه کافی به کسان دیگر نشان می‌دهند) با انگشت نشان‌مان دهید و بگویید: «ما نبودیم ،این بود»!    حالا با آگاهی از مسائل جنسی بنیان خانواده تحکیم نشود، مگر چه می‌شود؟ عوضش با کلی چیزهای معنوی دیگر که تحکیم می‌شود. مثل توی فیلم‌ها با مهربانی، دوستی، پارک رفتن و نگاه کردن به فرزند خردسالی که توی پارک می‌دود تحکیم نمی‌شود؟ آمار طلاق پایین نمی‌آید؟ اصلاً پایین نیاید، گیریم بالا هم برود، مگر چه می‌شود؟ فوق فوقش یک مختصر تغییراتی در تعریف طلاق و ازدواج انجام که بشود یکهو آمار هفتاد هشتاد درصد می‌کشد بالا، به همین راحتی!
    اصلاً مگر این مسئله روم به دیوار چیست که کسی از آن خبر نداشته باشد؟ درست است که در کشور ما جز مهربانی و دوستی و عشق روحانی و بلامانع، هیچ چیز دیگری وجود ندارد ولی توجه داشته باشید که در همین مملکت گل و بلبل، فیلم حل مسئله جنسی یکی از بازیگرهای سینما ۴ میلیارد گردش مالی داشت. یعنی هیچی نباشد، حداقل ۴۰ ملیون از این سی‌دی آموزشی تکثیرشده است. خب این یعنی چی؟ یعنی اینکه حداقل ۷۰ درصد مملکت فیلم را دیده‌اند، آن سی درصد باقیمانده هم دلشان نیامده پول خرج سی‌دی بکنند و از دوستان‌شان قرض گرفته‌اند؛ البته چون فیلم «قهوه تلخ» نبوده، کپی کردن آن مشکلی ندارد. پس آموزش بوده، پرورش بوده، اقدام بوده! اینطور نبوده که هیچ کاری نشده باشد و مسئولین دست روی دست گذاشته باشند و پاشیده‌شدن بنیان‌های خانواده را ببینند و به فکر شام دیشب حاج خانوم باشند. اینطور نبوده... در نهایت خواهش بنده از همه برادران و خواهران دینی این است که ضمن فراگیری آموزش‌های لازم، فقط سیاه نمایی نکنند .
    تشکر می‌کنم!
     

     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۹۰%
       3. تعداد: ۰۲ رای

    9 نظر | ارسال نظر

       1. user-pic
       2. خواننده
        ۱۷ آذر ۸۹
        ۰۷:۰۴
     1.  
      خیلی معذرت می خوام ، ولی باید خدمت دخت ایران عرض کنم که این چیزایی که به عنوان طنز نوشته یا کشیده می شود ، هیچ ربطی به مقوله طنز نداره
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۱۷ آذر ۸۹
        ۱۲:۰۰
     1.  
      سلام دوستان من ازدخت ایرونی میخوام مطالب رابیشتر وشکافته تر بیان کند
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۱۹ آذر ۸۹
        ۰۰:۰۱
     1.  
      جناب خواننده ! می تونی بگی دقیقاً چی طنزه از نظر شما ؟!
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ی نوشتن طنزنوشین
        ۲۲ آذر ۸۹
        ۱۶:۱۸
     1.  
      جالب نبود بیشتر سعی کنید تو
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۲۹ آذر ۸۹
        ۱۸:۴۶
     1.  
      به خواننده: شما حالت خوبه؟ من هرچی کامنت از تو توی این سایت دیدم فقط نق زدن و غرغر بود
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. امیر
        ۰۵ دی ۸۹
        ۱۲:۴۶
     1.  
      با سلام ... موضوع مهمی رو بیان کردید که با طنز قشنگتون کامل شد ولی این قضییه مسائل جنسی باید هرچه سریعتر فکری به حالش بشه چون تلفات داره بالا میره !!!!
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۰۷ دی ۸۹
        ۱۴:۵۶
     1.  
      خواننده شما که انقد از همه چیز ایراد میگیری خودت از این کارا کردی ؟ انقدر غر غر نکن!
      
     0
      
     0
     1.  
      هاهاها ...تورو خدا ازاین عکسها نشون ندید که دارم غش میکنم از خنده
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ....
        ۲۵ اسفند ۸۹
        ۱۳:۰۸
     1.  
      افتضاح بود ....
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷