1100
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. عبدالله مقدمی
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۰)
      تعداد بازدید: 1100
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    ما اصلاً با مدال‌آوری زن جماعت هم مخالف نیستیم به شرطی که اذن شوهر داشته باشند، جلوی مرد بیگانه لگد نپرانند، وقتی مدال گرفتند بالای سکو دستشان را اینجوری یهویی نپرانند هوا، تازه آن دستی که دسته گل هم دارد.
    ای آقا... باز هم می‌گوید شما مخالفی! من کی مخالفت کردم؟ کی گفتم که ضعیفه جماعت... ببخشید خانم‌های محترم ورزش نکنند؟ من که مخالفتی ندارم. آما...! اما در چارچوب، با شرایطی که ما می‌گذاریم. همینطوری که خانم‌های محترم نمی‌شود سر خود بروند و ورزش بکنند. باید بیایند از ما اجازه بگیرند! باید بفرمایند تا ما چارچوب‌هایمان را بیان کنیم! باید آبرویمان پیش کس و ناکس نرود! حالا هی شما بفرمایید مخالفی، ما که مخالف نیستیم. می‌گویم زن جماعت یک جایی ورزش کند که حتی یک گربه نر هم از آنجا رد نشود. ما می‌فرماییم یک لباس‌هایی بپوشد که –زبانم لال– هیچگونه زاویه، انحنا یا  گوشه محدب و مقعری دیده نشود، ترجیحاً یک مکعب مستطیل کامل باشد که فبها!
    ما می‌گوییم ورزش بفرمایند، ولی پیش اجنبی نه! ما اصلاً با مدال‌آوری زن جماعت هم مخالف نیستیم به شرطی که اذن شوهر داشته باشند، جلوی مرد بیگانه لگد نپرانند، وقتی مدال گرفتند بالای سکو دستشان را اینجوری –توجه بفرمایید، اینجوری!– یهویی نپرانند هوا، تازه آن دستی که دسته گل هم دارد. خب آبرویمان می‌رود، مرد اجنبی فکر می‌کند این همشیره ما قصد ازدواج دارد، بلکه بتواند خانه‌اش را از آقای سعید‌لو بگیرد! خب بد می‌شود؛ نمی‌شود که زن از مرد –نعوذ بالله- خواستگاری بکند، آن هم مرد بیگانه! هی مدالش را به دندان نگیرد، زشت است. قدیم‌ها می‌گفتند هیچکس نباید دندان دختر را ببیند. البته خودمان می‌دانیم الان مسواک اختراع شده و دندان‌های دختران به آن ضایعی قدیم نیست ولی باز هم بد است، زشت است که یک مرد خارجی بیاید مدال بیندازد گردن دختر ما و آن خانم محترم هم دندان‌هایش را نشان آن اجنبی بدهد و خب، فکر بد می‌کند مردک! خیالات برش می‌دارد که این خانم خندیده لابد می‌خواهد با ما ازدواج کند، بلکه خانه‌اش را از آقای سعید لو بگیرد!    حالا این از خارجه، داخل مملکت هم همین است خب دختر مردم می‌رود توی پارک ورجه وورجه می‌کند پسر مردم خیالات برش می‌دارد که لابد علی‌آباد هم شهری است! البته آقای علی‌آبادی خیلی هم انسان شریف و خوبی هستند ولی این ورزش بانوان از موقع ایشان باب شد. تازه شنیده‌ایم که خودشان هم تشریف برده‌اند فوتبال همشیره‌های خودمان را با زن‌های لخت و پتی خارجی دیده‌اند، حتی برایشان کف هم زده‌اند. چشممان روشن، لابد فردا دخترهای مردم را تنهایی می‌فرستند سینما دیگر!
    آخه توی پارک زن می‌رود ورزش؟ حالا شما هی بگو همه دخترهای مملکت ما دچار اشکالات اسکلتی و زبانم لال اندامی هستند. مگر شما همه دخترهای مملکت را دیده‌ای؟ ما که این همه دور و برمان بحمد خدا پر است ندیده‌ایم. ماشاءالله یکی از یکی بهتر، سرحال تر. درست است که توی کوچه و خیابان ورزش نمی‌کنند، ولی پیش خود ما که حلال‌شان هستیم ورزش سنگین می‌کنندها! ما که مخالفتی نداریم. ما اصلاً طرفدار حقوق بانوان هستیم، اما در چارچوب! حالا آن آقایی که اسمش آدم را یاد ننه‌اش می‌اندازد که قالی می‌بافت برود هی وسایل ورجه وورجه بسازد برای دخترهای ما. هی برود جوان‌های ما را منحرف کند که چه؟ ما می‌خواهیم خانم‌های ایرانی نقص حرکتی نداشته باشند، ستون فقرات کج نداشته باشند، در ۴۰ سالگی عین ۹۰ ساله‌های خارجی نشوند... حیف، حیف که اینجا نمی‌توانم برخی مسایل را افشا کنم، شما هم که نگذاشتی ما دو کلمه حرف‌مان را بزنیم توی این مناظره!

     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۰۰%
       3. تعداد: ۰۰ رای
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷