1245
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. سعید ترشیزی
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۱)
      تعداد بازدید: 1245
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    یافتن سرعتی: این ورزش از آن جهت برای مردان جذاب است که تمرین آن موجب افزایش سرعت زنان در یافتن لنگه جوراب مردان در مواقع اضطراری نظیر صبح زود هنگام رفتن به سر کار می‌شود.
    بانوان محترمه خودشان هم خوب می‌دانند که در حال حاضر هوا بروند، زمین بیایند نمی‌دونی تا کجا بیایند! باز هم این مردان هستند که برای ورزش آنها تصمیم می‌گیرند و هنوز هزار راه نرفته مانده تا همچون وزارت بهداشت که بانویی برای کلیه مردان و زنان کشور تصمیم می‌گیرد، برای ورزش زنان هم خود زنان تصمیم بگیرند. پس عجالتا وقتی صحبت از ورزش‌های نوظهور در عرصه ورزش بانوان پیش می‌آید انتظار نداشته باشید ورزشی به غیر از ورزش‌های مطابق میل مردان در ورزش بانوان ظهور کند و اظهر من الشمس است که مردان اشاعه چه نوع ورزش‌هایی را خواهند پسندید! در زیر به چند نمونه از ورزش‌هایی که مردان از ظهور آن ها در عرصه ورزش بانوان به شدت استقبال می‌کنند، اشاره می‌نماییم:

    ۱- یافتن سرعتی:
     
    این ورزش از آن جهت برای مردان جذاب است که تمرین نمودن آن موجب می‌شود سرعت زنان در یافتن اشیایی همچون لنگه جوراب مردان در مواقع اضطراری نظیر صبح زود هنگام رفتن به سر کار به شدت افزایش یابد.

    ۲- چیدن دقتی:
    انجام مداوم این ورزش موجب تقویت و افزایش دقت در بانوان می‌شود به گونه‌ای که بتوانند کلیه اشیایی نظیر کنترل تلویزیون، روزنامه و کتاب، بالش و... که مردان در طول روز در خانه پخش و پلا کرده‌اند را در پایان آن روز با دقت سر جای خودشان بچینند و خانه را مثل دسته گل نمایند و از این جهت است که این ورزش از نظر مردان بسیار پسندیده می‌باشد.

    ۳- شستن قدرتی:
    اشتغال به این ورزش به بانوان این توانایی را خواهد داد تا بتوانند با قدرت تمام کلیه البسه اعم از کت و شلوار و جوراب و پیراهن و کلیه ظروف غذایی که مردان در طول روز به انحاء مختلف چرک و چرب و کثیف کرده‌‌اند را به خوبی شسته و تمیز و پاکیزه نمایند و از همین رو مردان به اشاعه این ورزش تمایل زیادی خواهند داشت.    ۴- پختن قدرتی دقتی سرعتی:
    و اما این ورزش سبب خواهد شد بانوان اولا توانایی پخت هر نوع غذا اعم از ایرانی و فرنگی را پیدا کنند؛ ثانیا بتوانند آن غذاها را با کیفیت عالی و مزه فوق‌العاده درست کنند و ثالثاً غذاها را سریع‌السیر یعنی درست لحظاتی کوتاه پس از بوجود آمدن احساس گرسنگی در درون مردان، طبخ و آماده میل شدن نمایند و با توجه به علاقه شدید و وصف‌ناپذیر مردان به خوردن و شباهت فراوان معده آنها به خندق بلایی که هیچگاه پر نمی‌شود، لذا این ورزش بیشترین شانس جهت پیوستن به ورزش بانوان به عنوان ورزشی نوظهور را خواهد داشت و شکی نیست که به محض ظهور، برای آن فدراسیونی مجزا با بودجه‌ای تپل نیز تعلق خواهد گرفت!


     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۱۰۰%
       3. تعداد: ۰۱ رای

    1 نظر | ارسال نظر

       1. user-pic
       2. sahra
        ۲۵ آذر ۹۱
        ۰۲:۰۱
     1.  
      هه نذارین منم چندتا ورزش تحمیلی خانوما به آقایونو نام ببرم دیگه!درسته حرسم و لجم دراومد ولی لذتشو بردم .
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷