2429
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. محمد کوه‌خضری
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۴)
      تعداد بازدید: 2429
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    بزودی هیچ اتفاقی برای شما نخواهد افتاد! کلا راحت باشید!

    فروردین: اصولا در زندگی بیش از حد از خودتان توقع دارید و همین مسئله باعث آزار و اذیتتان شده  و باعث می‌شود به خاطر هر مسئله کوچک و بزرگی بیش از حد غصه بخورید! درست است که فصل نقل و انتقالات است و از هیچ باشگاهی پیشنهاد ندارید ولی زندگی ادامه دارد. غصه نخورید. ان‌شاءالله سال آینده رئال مادرید! حالا اون نشد خونه مادرشوهر!
    اردیبهشت: مدتی است به شدت احساس با نمک بودن و خوشمزگی می‌کنید. هرچه زودتر این احساس را از خود دور کنید والا بزودی کار دستتان داده و برایتان دردسر درست خواهد کرد. بسیار کار بدی کردید که جوراب زنانه بر روی سرتان کشیدید و رفتید بانک تا قبض تلفن را پرداخت کنید!
    خرداد: شما برخلاف فال فروردین ماه به جای خودتان، بیشتر از دیگران توقع دارید! هرچه زودتر از این اخلاق بد و خودخواهانه خود دست بردارید و خواهشا دیگر از مراجعه به بانک و رئیس شعبه و درخواست پخش کارتون «گربه سگ» از تلویزیون عابر بانک شدیدا بپرهیزید! ممکن است بانک، سی دی کارتون مورد نظر را نداشته باشد  و رئیس محترم شعبه از اینکه نمی‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد خجالت بکشد!
    تیر: خبر خیلی خوبی به دستتان خواهد رسید که شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. مصطفی دنیزلی به زودی لیست اخراجی‌های پرسپولیس را اعلام خواهد کرد و اسم شما در این لیست نخواهد بود. خوشحال باشید و قدر این موقعیت بدست آمده را بدانید! شیرینی ما یادتان نرود!
    مرداد:  بزودی هیچ اتفاقی برای شما نخواهد افتاد! کلا راحت باشید!  volume31_11.jpg
    شهریور: به شما تبریک می‌گوییم کواکب و ستارگان این ماه نشان می‌دهند که شما یک نجیب‌زاده هستید. البته خیلی لازم نیست ذوق کنید شما یک نجیب‌زاده هستید از آن لحاظ که که از بس پول ندارید شلواراتان اصلا جیب ندارد!
    مهر: بر سر یک هشت راهی خیلی بزرگ قرار می‌گیرید! راه سوم از سمت راست را انتخاب کنید. همین طور مستقیم بروید. اولین فرعی سمت چپ بپیچید تو کوچه! به شما تبریک می‌گوییم. به زودی به مقصد خواهید رسید!
    آبان: سوالات حل نشده بسیار زیادی از کودکی تا به حال فکر شما را به خود معطوف کرده است و مانع از تمرکز شما بر روی کارهایتان شده و در نتیجه جلوی پیشرفت شما را گرفته است. به عنوان مثال این سوال که «این چوب بستنی‌ها که دکترها می‌کنند در حلق مریض. کیم‌هاش رو کی خورده؟» خواهشا بی‌خیال شوید. چون دانستن جواب این سوال عملا کمکی به پیشرفت شما در زندگی نخواهد کرد!
    آذر: 此插件使得提示效果变得此插件使得提示 ! 效果变得此插件使得提示效果变؟!得此插件使得提示效果变得!! (ترجمه: بزودی به آموختن یک زبان جدید نیاز پیدا خواهید کرد. معطل نکنید و هرچه سریع‌تر در کلاس آموزش زبان ژاپنی ثبت‌نام نمایید!!)
    دی: فروتنی به خودی خود بسیارخوب است ولی نه در همه جا! بخاطر داشته باشید اینکه مامور سرشماری به درب منزلتان آمد و خودتان را حساب نکردید و آمار غلط به او دادید دیگر جزو شکسته نفسی به حساب نمی آید!
    بهمن: ای صاحب فال بختت بلنده! صد تومن بده فالِت بگیروم!
    اسفند: از شما که شب عید به دنیا آمده‌اید دیگر انتظار نداشتیم! بسیار تنبل و تن‌پرور شده‌اید، ضمن اینکه بد عادت شده‌اید بسیاری از اوقات خود را به بطالت می‌گذرانید. وقت طلاست. قدر آن را بیشتر بدانید و از خواندن چنین مطالب و فال‌های چرت و پرتی به شدت بپرهیزید که ده شی نمی‌ارزد!
     

     


    4 نظر | ارسال نظر

       1. user-pic
       2. ۰۲ تیر ۹۱
        ۰۱:۳۷
     1.  
      جالب بود. واقعیت این فال ها هم جز این نیست
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۰۲ تیر ۹۱
        ۰۱:۳۹
     1.  
      جالب بود. واقعیت این فال ها هم جز این نیست. یعنی همش تو همین سبک به ملت دلخوشی میده
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. مریم
        ۰۳ تیر ۹۱
        ۱۳:۴۶
     1.  
      وای خیلی خوب بود. کلی خندیدم واقعا اونهایی که به این چیزا علاقه دارن یه جورایی سرکارن ها ولی خودشون خبر ندارن
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نیلوفر
        ۲۰ تیر ۹۱
        ۰۱:۱۲
     1.  
      پاسخی به نظر رها
      جالب بود. واقعیت این فال ها هم جز این نیست. یعنی همش تو همین سبک به ملت دلخوشی میده
      سلام راست میگی ایناسرکارن اونم بدجور
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷