1904
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. سعید ترشیزی
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۲)
      تعداد بازدید: 1904
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    تحصیلات عالیه همانا و عین قارچ از زمین سبز شدن محقق و دانشمند و طنزنویس زن همانا!

    از قدیم گفتند: «باجناق فامیل نمیشه؛ زن هم نباید تحصیلات عالیه داشته باشه!!» یعنی زن برای پختن و شستن و سابیدن خلق شده نه دانشگاه رفتن و درس خواندن و تحصیلات عالیه داشتن. اصلا در همان بدو خلقت انسان هم زن را برای داخل آشپزخانه آفریدند. «حوا» که معرف حضور همه زنان عالم هست؛ مدرک مثبت حرف ما هم همین مطالبه سیب از جانب حواست*. خب سیب که در دانشگاه و محل کار وجود ندارد؛ جای سیب در یخچال توی آشپزخانه است پس یعنی حوا هم داخل آشپزخانه بوده نه اینکه در دانشگاه مشغول کسب تحصیلات عالیه باشد!
    جمعی از فیلسوفان و دانشمندان هم پس از بررسی های خود در خصوص تحصیلات عالیه داشتن زنان مثالی زده‌اند در حد بوندسلیگا!volume34_23.jpg می‌فرمایند: « کسب تحصیلات عالیه برای زنان همچون ریختن نمک در نوشابه است!» یعنی اینکه نوشابه تا موقعی نوشابه است و خوشمزه است و دلچسب است و همه طالبش هستند و گل سرسبد سفره است که گاز دارد؛ وقتی نمک داخل آن ریخته شود نه تنها گازش را از دست می دهد بلکه طعمش هم مثل اول نیست، فوران می‌کند و بعد از آن کسی دیگر حاضر به خوردنش نخواهد بود. زن هم همین طور است یعنی زن تا زمانی شیرین است و جذاب است و همه مردان طالبش هستند و کشته مرده دارد که تحصیلات عالیه نداشته باشد ولی همین که به دانشگاه رفت و علم کسب کرد دیگر مشتریانش را از دست می‌دهد و کسی سراغش نمی‌رود و محبوبیتش از بین خواهد رفت. چرا؟! چون کسب علم همان نمک است یعنی وقتی علم به کالبد زن وارد شود فوران خواهد کرد چون تازه می‌فهمد که زن و مرد با هم برابرند؛ ظرف شستن کار ماشین ظرفشویی است نه زن؛ رخت شستن کار خشکشویی سر کوچه است نه زن؛ بچه‌داری کار مهدکودک است نه زن؛ تمیزکردن خانه کار کارگر است نه زن، و مرد هم وقتی پول تهیه اینها را نداشته غلط کرده زن گرفته و حالا که گرفته، جانش دربیاید برود جان بکند پول اینها را جور کند.
    و اما از آنجا که کلیه محققین و دانشمندان فوق الذکر و من جمله نویسنده این مطلب مرد بوده‌اند، تا آخرین قطره خونی که در بدنشان دارند می‌کوشند که از تحصیلات عالیه زنان جلوگیری کنند چرا که تحصیلات عالیه همانا و عین قارچ از زمین سبز شدن محقق و دانشمند و طنزنویس زن همانا! و اما بزرگی از جامعه مردان در حالیکه شتابان می‌دوید و فریاد می‌کشید و چهره خود را مخدوش می‌کرد و جامه بر تن می‌درید فرمود: «وای از آن روز که زنان به تحصیلات عالیه دچار شوند که الان یک کمپرسی پر از دانشمند و فیلسوف و سخنور مرد از پس زبان یک زن امی و بی‌سواد برنمی‌آیند چه برسد به روزی که درب دانشگاه‌ها باز شود و میلیون‌ها زن کارشناس و کارشناس ارشد و دکترا به سوی جامعه مردان هجوم آورند»!


    *منبع: http://baashir.blogfa.com/post-۱.aspx
    پاراگراف اول تا سوم که با استناد بر قرآن آدم و حوا رو در قضیه سیب توامان مقصر خطاب می کنه و بدیهیه که یکی از این دو، سیب رو چیده و توسط دیگری تشویق شده برای این کار.
     


    2 نظر | ارسال نظر

       1. user-pic
       2. رها
        ۰۴ مهر ۹۱
        ۱۰:۰۵
     1.  
      جانا سخن از زبان ما می گویی
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۱۷ مهر ۹۱
        ۰۱:۳۷
     1.  
      هاهاها...کیف کردما....چندوقتی بود از ته دل نخندیده بودم.:-D
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷