2031
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. سعید ترشیزی
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۴)
      تعداد بازدید: 2031
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    نوع برخورد زنان با ژانرهای مختلف فیلم‌های سینمایی را برای شما به طور مختصر شرح می‌دهیم!

     

    یکی از مصادیق مقوله زن و سینما، زن در سینما است. البته منظور ما زن در سینما است نه زن در سینما! یعنی زن داخل سالن سینما نه اینکه زن به عنوان بازیگر در فیلم‌های سینمایی. تجربه ثابت کرده که زن در سینما یادآور کارتون قدیمی «بارباپاپا» که در شرایط مختلف عوض می‌شد، است؛ یعنی زن وقتی به سینما می‌رود بسته به ژانر فیلمی که به نمایش درمی‌آید، او هم تغییر حالت می‌دهد. حالا برای اینکه خوب شیرفهم شوید نوع برخورد زنان با ژانرهای مختلف فیلم‌های سینمایی را برای شما به طور مختصر شرح می‌دهیم:


    فیلم عاشقانه و درام: زن کاملا محو فیلم شده به طوریکه زاویه چشمانش با پرده سینما از اول تا آخر فیلم از حالت مستقیم خارج نمی‌گردد و تنها صدایی که از او به گوش می‌رسد صدای بالاکشیدن آب دماغش است و هر ۳۰ثانیه یک دستمال کاغذی مچاله که مملو از اشک چشم و آب دماغ می‌باشد از سوی او به طرفینش پرتاب می‌گردد.


    فیلم ترسناک: زن داخل صندلی‌اش جمع می‌شود و خود را به شکل و اندازه یک توپ پینگ‌پونگ درمی‌آورد؛ از دقیقه اول فیلم تا تیتراژ پایانی، چشمانش کاملا بسته است و هر از چندگاهی هم که از روی فضولی زنانه، چشمانش به اندازه چشم ژاپنی‌ها بازمی‌گردد پس از یک صدم ثانیه با صدای جیغ مهیبی که از دهان خودش خارج می‌گردد، دوباره بسته می‌شود.


    فیلم رزمی: زن در تمام طول فیلم با شخصیت اصلی فیلم همزادپنداری می‌کند و به مقایسه آلات قتاله مورد استفاده در فیلم با لوازم آشپزخانه‌اش می‌پردازد و در حین تماشای فیلم همانطور که به دوستان و زنان همسایه پیامک می‌دهد و قرار می‌گذارد که فردا بروند باشگاه رزمی سر کوچه ثبت‌نام کنند، گه‌گاه به طور ناخودآگاه ضرباتی را بر اشخاص طرفین خود وارد می‌نماید.


    فیلم موزیکال: تماشای اینگونه فیلم‌ها به یک زن توصیه نمی‌شود چون از ثانیه اول فیلم تا پایان یافتن آن، همچون اسپند روی آتش، آرام و قرار نخواهد داشت و جنبش‌هایی موزون از سوی او مشاهده خواهد شد که تا چندین روز پس از تماشای فیلم هم در منزل ادامه خواهند داشت.
    فیلم خانوادگی: زن در هنگام تماشای این نوع فیلم به فیلمنامه، بازیگر و موضوع فیلم کاری ندارد و در طول فیلم توجهش صرفا به نوع و مدل لوازم خانگی و چیدمان منزل و جنس و مارک لباس بازیگران است و هر از چندگاهی با صدای جیغی دیگران را متوجه یکی بودن فلان وسیله آشپزخانه نقش اول فیلم با سرویس جهیزیه خودش خواهد کرد.


    فیلم جنایی: زن از ابتدای فیلم هر ۵دقیقه یکبار با صدای بلند طوری که همه حاضران تا شعاع ۵۰۰متری متوجه بشوند تاکید می‌کند که قاتل فلانی است و در اکثر موارد، آخر فیلم معلوم می‌شود تمام بازیگران فیلم به نوعی در قتل مقتول نقش داشته‌اند الا همان که زن مذکور آن را قاتل می‌دانسته است.


    به دلیل پاره‌ای از ملاحظات سیاسی امنیتی از بیان نوع رفتار زنان در قبال تماشای فیلم‌های ژانر کمدی، معمایی، علمی تخیلی، اکشن، فانتزی و... معذوریم!
     

     

     


    4 نظر | ارسال نظر

       1. user-pic
       2. ۰۷ فروردین ۹۲
        ۱۶:۰۶
     1.  
      ای بابا باز که بند کردین به این جنس زن بیچاره که کار نداره به کار احد الناسی... جوابیه: در عوض درآقایون در تمام موقعیتهای فوق از لحاظ فونداسیون چهره و حالات رفتاری و احساسی و کمدی و غیره و ذالک هیچ تغییر ولو کوچک مشاهده نمیشود که انسان واقعا شک میکند این موجودی که در کنارش ایستاده یا نشسته و در ظاهر فیلم میبیند واقعا زنده است یا نه؟! اگر مرده است که خدایش بیامرزد و اگر زنده است که باید بگویم پول یک بلیط را برای آقایتان حرام کردید و راسته فرستادید به سطل آشغال یکی نیست به این جنس لطیف دل رحم بگوید شما که میخواهید با مردتان بروید فیلم ببینید و در عوض اینکه حالش را ببرید حالتان از مصاحبتش گرفته میشود نبرش بابا مگه بیکاری برو یه چیپسی پفکی چیزی بخر بزن به بدن بیشتر مفیده و بهت میچسبه خوب حالا چرا میزنی استاد جوابیه اس دیگه حرف حساب جواب نداره اصلا حالا که اینجور شد بابا بزرگ چه پیره اللهی هیچ وقت نمیره... :))))))
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. طاهره
        ۰۸ فروردین ۹۲
        ۲۰:۱۴
     1.  
      سوال اصلی من اینه که دلیل اصلی و منطقی و مفید کار کردن چنین مطلبی از نظر نویسنده و انتخاب و تاییدش توسط سردبیر محترم چی بوده؟ اینا در مورد آقایون صادق نیست؟
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. طاهره
        ۰۸ فروردین ۹۲
        ۲۰:۱۶
     1.  
      سوال اصلی من اینه که دلیل اصلی و منطقی و مفید کار کردن چنین مطلبی از نظر نویسنده و انتخاب و تاییدش توسط سردبیر محترم چی بوده؟ اینا در مورد آقایون صادق نیست؟
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. رها
        ۱۷ فروردین ۹۲
        ۱۱:۵۵
     1.  
      پاسخی به نظر طاهره
      سوال اصلی من اینه که دلیل اصلی و منطقی و مفید کار کردن چنین مطلبی از نظر نویسنده و انتخاب و تاییدش توسط سردبیر محترم چی بوده؟ اینا در مورد آقایون صادق نیست؟
      از اونجایی که این مجله با رویکرد زنان مطلب مینویسه به بررسی حالات خانم ها پرداخته و نوشتن این مطلب دلیل بر تأیید و یا رد این مدل واکنش ها توسط آقایون نیست. ضمنا کاملا واضحه که مطلب با رویکرد طنزگونه نوشته شده. پس خانم های محترم کلا جدی نگیرید
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷