1450
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. محمد کوه خزری
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۱)
      تعداد بازدید: 1450
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    ازدواج زودهنگام یا دیرهنگام؟ مسئله این است!
    دخت ایران- یکی از اتفاقات گریزناپذیر زندگی ازدواج است. اصولاً ازدواج برکت زندگی است و برای زندگی برکت می‌آورد. به طور مثال از وام ازدواج که زندگی را متحول می‌کند که بگذریم نگارنده خود از وقتی ازدواج‌کرده‌ام قیمت پرایدم از هفت میلیون به بیست و دو میلیون ارتقا قیمت پیدا کرده است که بیانگر همین موضوع است! البته این برکت مالی بوده و این برکت قسم‌های دیگری را نیز شامل می‌شود مثل سلامتی. به طور مثال انسان هر چه زودتر ازدواج کند باعث  می‌گردد دندان‌هایش دیر تر خراب شوند!! البته گفته باشیم؛ همین طوری الکی الکی هم نیست و برای محقق شدن یک ازدواج موفق باید معیارها و اصولی را رعایت کرد. در این مطلب شما را با این معیارها آشنا خواهیم کرد. بچه‌ها معیارها؛ معیارها بچه‌ها!!
     
    ازدواج زودهنگام یا دیرهنگام؟ مسئله این است!
    دانشمندان علاقمند به ازدواج معتقدند ازدواج سن خاصی ندارد و در هر سنی می‌توان ازدواج کرد ولی دانشمند غیر علاقمند به ازدواج چنین اعتقادی ندارند و بر این باورند ازدواج سن خاص دارد و تا می‌توان باید دیر ازدواج کرد! به طور کلی زمان در ازدواج یک مقوله بسیار مهم است. یک ازدواج مناسب باید به هنگام باشد و نه زودهنگام یا دیرهنگام.
     
    - ببخشید شما علت شکسستون در ازدواج چی بود؟
     
    - راستش من ازدواج زودهنگام کردم. ۶ صبح رفتیم خواستگاری عروس خواب بود اصلاً ندیدیمش و بدون شناخت ازدواج کردیم...!!
     
    ازدواج سالم در تن سالم است
    ازدواج قبل از هر چیز احتیاج به آمادگی دارد. درست مثل کلاس اول دبستان. آمادگی روحی، روانی، جسمانی، جنسانی(!) استقامتی و مقاومتی از جمله این آمادگی‌ها هستند. به طور مثال در مورد آمادگی جنسانی می‌توان گفت یک انسان بدجنس اصلاً نمی‌تواند شریک خوبی برای زندگی باشد! (عه آقای سردبیر چرا سناریو رو عوض کردی مگه سریال اوشینه؟ من منظورم از آمادگی جنسانی که این نبود اصلاً!!)
     
    - خب بینندگان عزیز با برنامه قوی‌ترین مردان ایران در خدمتتان هستیم.  در آیتم قبل یعنی کشیدن تریلی ۱۸ چرخ با بار نیسان‌های پر از گاوصندوقِ پر از شمش‌های سربی جناب آقای  مهرداد فاطری با رکورد ۳کیلومتر اول شدند و بقیه رقبا در جایگاه بعدی ایستادند. اما نوبت می رسه به بخش بعدی مسابقه. در این بخش شرکت‌کنندگان باید به خواستگاری بروند و هر کس که بتواند ازدواج موفق تری بکند بیانگر این است که آمادگی جسمی و روانی و روحی خوبی دارد و امتیاز بیشتری دریافت می‌کند!
     
     
     
    گیرم پدر تو هست بالغ؛ از بلغ پدر تو را چه حاصل؟!!
    یکی دیگر از مسائل مهم در ازدواج بلوغ است. بلوغ انواع مختلفی دارد. مثل بلوغ فکری، عاطفی، جسمی، جنسی، اقتصادی، مالی و ...  همان طور که می‌دانید مهم‌ترین نوع بلوغ، بلوغ اقتصادی و مالی است.  بهترین نوع بلوغ اقتصادی بچه مایه‌دار بودن است. اگر بچه مایه‌دارید شما بهترین نوع بلوغ را دارید و اصولاً هر کاری که دلتان بخواهد می‌توانید بکنید ازدواج که سهل است به جای خواندن این مطلب پاشید بروید ازدواجتان رو بکنید! اگر هم بچه مایه‌دار نیستید که  خب کاری است که شده است؛ خودتان را ناراحت نکنید. 
     
     
     
     
     
     

    1 نظر | ارسال نظر

       1. user-pic
       2. مهتاب
        ۰۲ مهر ۹۳
        ۰۹:۲۰
     1.  
      خیلی عالی بود . ممنون
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷