2315
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • سه شنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
    نمایشگا‌ه‌های مد و لباس به زودی به صورت مستقل برگزار می‌شوند

    دخت ایران- مراد خانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه مد و لباس گفت: آنچه که در حوزه‌های مختلف مد و لباس  و همچنین نوشت‌افزار برای ما مهم است ارتقا و تحقق هویت ایرانی و اسلامی است.

    وی ادامه داد: به هر ترتیبی که امکانات و قوانین و مسائل اجتماعی به ما این اجازه را بدهد در به این حوزه‌ها ورود پیدا خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم اقداماتی را در جهت بروز و ظهور این هویت انجام دهیم و این کار ممکن است با برگزاری نمایشگاه یا برخی اقدامات دیگر انجام دهیم.

    معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این نمایشگاه وسعت زیادی دارد که مدیریت این وسعت و حجم کار و اداره افراد در این محیط ، بسیار دشوار است، از طرفی این نمایشگاه نشان می‌دهد که ما باید بر روی این همگرایی‌ها که در این نمایشگاه نیز دیده می‌شود بیشتر کار کنیم و کسانی که اینجا می‌آیند از یک نوع امکانات به لحاظ نوع ارائه و تنوع محصولات برخوردار شوند که بتوانند در انتخاب محصولات لازم موفق شوند.

    مراد خانی خاطرنشان کرد: برگزاری این نمایشگاه کار بسیار خوبی است و دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه توانسته‌اند شرایطی را فراهم کنند که سیاست هویت ایرانی اسلامی تحقق پیدا کند و این موضوع به تبلیغات و زمانی که در اختیارداریم نیز بستگی دارد.

    وی افزود: برای تحقق دقیق‌تر باید بسیاری از فعالیت‌ها تحلیل شود  نقاط ضعف و قوت این‌گونه نمایشگاه‌ها تقویت شود به عنوان مثال نوع ارائه در این نمایشگاه‌ها بسیار مهم است و باید به گونه‌ای باشد که مردم ترغیب شوند، برای دیدن و انتخاب

    در بخش‌هایی مانند نوشت‌افزار نیز کاری که ما به دنبال آن بودیم که باورها و ارزش‌ها در حال تقویت است و این طرح‌ها طلیعه یک تجربه طولانی مدت خواهد بود و این تجربه‌ها است که تبدیل به یک کار اساسی می‌شود.

    مراد خانی ادامه داد: در یک فروشگاه همیشه رفاه لحظه‌ای با میزان خرید رابطه مستقیم دارد و نوع تردد و آرامش شنیداری تأثیر دارد به گونه‌ای که مردم وقتی به این نمایشگاه می‌رسند بتوانند از این نمایشگاه به خوبی استفاده کنند این پلان‌ها را باید در آینده به گونه‌ای تقسیم کرد که بهتر و بهتر در اختیار هم قرار گیرند.

    وی اظهار داشت: ما ورودی‌ها را به گونه‌ای می‌توانیم در کنار هم بگذاریم که دسترسی علاقه‌مندان بیشتر شود و باید مواظب باشیم که شخص تا چه حد از لحاظ دیداری اشباع می‌شود در مجموع برگزاری این نمایشگاه کار خوب و لازمی است و به نظر می‌رسد که جز واجبات زندگی ما است، از سوی دیگر باید قیمت‌ها نیز مناسب باشد و برخی از غرفه‌ها که فروش پایین دارند به دلیل قیمت‌های بالای آن‌ها است.

    معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص برگزاری مستقل نمایشگاه مد و لباس گفت: به اعتقاد بنده مد و لباس  آن‌قدر توانایی و ظرفیت دارد که خودش را به صورت مستقل مطرح کند برخی وقت‌ها مردم با مقوله‌ای آشنا نیستند و یا به عنوان یک موضوع چیز زیادی از آن نمی‌دانند و در این شرایط باید فضایی را آماده کنیم تا آن‌ها با این موضوع آشنا شوند و تفاوت کارها را باهم متوجه شوند برای این کار باید آدم‌های زیادی را دعوت کنیم تا با موضوع آشنا شوند و بعد از مدتی به مرور آن‌ها را از هم جدا کنیم.

    مراد خانی افزود: بعد از شناخت تمایز را می‌توان برای مردم بیان کرد همان‌گونه که در مبانی تبلیغ وجوب عرف بسیار مهم است و شما تا نتوانید موضوعی را عرفی کنید نمی‌توانید انتظار داشته باشید از آن استقبال شود به این ترتیب به مرور زمان نمایشگاه مد و لباس مستقل برگزار خواهد شد.

     

    منبع:فارس

     


     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷