951
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • شنبه، ۰۲ اسفند ۱۳۹۳
    عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد معاون رئیس‌جمهور در سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: با توجه به اینکه خانم ابتکار جایگاه زنان را در دولت یازدهم اشغال کرده است، با ارائه عملکرد درست از جایگاه زنان دفاع کند.
    دخت ایران- شهلا میرگلوبیات با انتقاد از عملکرد معاون رئیس‌جمهور در سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: معاون رئیس‌جمهور در سازمان حفاظت محیط‌زیست به خاطر کارهای سیاسی که آغاز کرده است افرادی را به‌عنوان مشاوران خود انتخاب کرده که ازنظر علمی و تخصصی صلاحیت اظهارنظر ندارند.
     
    وی ادامه داد: خانم ابتکار تنها مشغول کارهای سیاسی در این سازمان است و به همین دلیل ما تمایلی به ارائه حتی یک ریال بودجه به این سازمان نداریم چون نمی‌دانیم که این بودجه‌ها در چه مسیری هزینه می‌شود.
     
    این عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعزام وزیر بهداشت به خوزستان برای رسیدگی به وضعیت آلودگی هوای آنجا به‌عنوان نماینده ویژه دولت، گفت: حتی مجموعه دولت هم با اعزام وزیر بهداشت نشان داد که به این نتیجه رسیده است چراکه اگر قرار بود شخص و یا مسئولی در اولویت اعزام به خوزستان قرار گیرد این رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست بود اما شاهد بودیم که دولت وزیر بهداشت را به خوزستان فرستاد.
     
    میرگلوبیات افزود: متأسفانه امکان هیچ‌گونه کنترل و نظارتی نیز بر روی عملکرد رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست وجود ندارد، خانم ابتکار در دوران اصلاحات و حتی در شورای شهر تهران مسئولیت‌هایی در این حوزه داشت اما نتوانست عملکرد قابل قبولی ارائه دهد.
     
    وی اظهار داشت: با توجه به اینکه خانم ابتکار جایگاه زنان در دولت یازدهم را اشغال کرده است باید با ارائه عملکرد مناسب از جایگاه زنان در دولت دفاع کند تا در آینده جایگاه زنان خدشه‌دار نشود.
     
     
    منبع: فارس

     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۰۰%
       3. تعداد: ۰۰ رای

    1 نظر | ارسال نظر

     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷