1539
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • دوشنبه، ۰۴ اسفند ۱۳۹۳
    عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به این که دولت تنها باکسانی همراه است که گوش به فرمانش باشند گفت: هدف از بیان این موضوع این بود که ما رای نیاوریم و به مجلس راه پیدا نکنیم زیرا ما بله قربان گوی دولت نیستیم و دولت کسانی را می‌خواهد که گوش به فرمانش باشند ولی ما جزو آن دسته از افراد نیستیم.
    دخت ایران- لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نامه رحیمی در خصوص واریز یک میلیارد و دویست میلیون تومان به حساب ۱۷۰ نماینده مجلس بیان کرد: بنده این حرف رو شدیداً تکذیب می‌کنم و به هیچ‌وجه روحم از این ماجرا باخبر نیست.
     
    وی ادامه داد: ما به  هیچ عنوان پولی دریافت نکردیم و نمی‌دانیم چه بوده است کسانی که این پول را دریافت کردند نامزد انتخاباتی بودند نه نمایندگان مجلس، ولی برخی معمولاً قصد انحراف اذهان مردم به سمت مجلس را دارند تا نمایندگان مردم را زیر سوال ببرند.
     
    لاله افتخاری با اشاره به این که دولت تنها باکسانی همراه است که گوش به فرمانش باشند گفت: آن‌هایی که این کار را کردند و برای این مسئله بودجه‌ای گذاشتند هدفشان از بیان موضوع این بود که ما رای نیاوریم و به مجلس راه پیدا نکنیم زیرا ما بله قربان گوی دولت نیستیم و دولت کسانی را می‌خواهد که گوش به فرمانش باشند ولی ما جزو آن دسته از افراد نیستیم.
     
    عضو کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان کرد: چون موضع ما با دولت تفاوت دارد و مورد پسندشان نیستیم، می‌خواهند ما را از میان بردارند و این بار این موضوع را دستمایه خود قراردادند درحالی‌که در آن موضوعی که مطرح کردند هیچ دخالتی نداشتیم و اسامی را  به کذب و دروغ منتشر کردند.
     
    وی در ادامه تصریح کرد: بنده به شدت و قاطعانه این که ما نمایندگان پولی را دریافت کرده باشیم را تکذیب می‌کنم و اعلام می‌کنم این ادعا مستند نیست و ما به مسئولین قضایی نیز نامه زده‌ایم و خواستار پیگیری این موضوع توسط قوه قضاییه شده‌ایم.
     
    افتخاری با بیان این که افراد برایشان مهم نیست که چهره‌های مردمی تخریب شوند گفت: فرد اولی که این حرف را بیان کرد یا  از سر ناآگاهی این کار را انجام داد و یا اینکه قصدش از این کار این بود که برای انتخابات مجلس دهم رای بیاورد و موفق شود و فقط به دنبال تخریب چهره‌هایی هستند که مورد پسندشان نیست، و برایشان تفاوت ندارد که چه شخصی را مورد تهاجم قرار بدهند.
     
    عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: این کار از بی‌تقوایی افراد است و بنده به عنوان همسر و فرزند شهید نمی‌گذارم که در ذهن مردم تخریب شوم و با نامه‌ای که به قوه قضائیه نوشته‌ایم پیگیر این موضوع هستیم و باید قوه قضاییه نیز پیگیری کند تا هم ما و هم مردم عزیزمان متوجه بشویم که این وجه را چه کسی دریافت کرده است چرا که هیچ‌کدام از ۱۷۰ نماینده نام‌برده از این موضوع اطلاع نداریم.
     
    افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: کسانی که خودشان مورد اتهام هستند آب را گل آلود می‌کنند تا افکار عمومی را به سمتی دیگر منحرف کنند زیرا اگر این کار را نکنند آب شفاف آبرویشان را می‌برد و این صحبت‌ها صرفاً جهت رفع اتهام شخصی از خودشان بوده و با این اتهام به نمایندگان مجلس از خود رفع اتهام می‌کنند اما دیگر زمان این نوع مغلطه‌ها گذشته و مردم با آگاهی و بصیرت، تحلیل گر مسائل و اتفاقات روز در جامعه هستند.
     
     
     
    منبع: زنان خبر
     

     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷