996
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۳
    یک نماینده سابق مجلس بر ضرورت نظارت مجلس بر عملکرد و مطالب منعکس‌شده سازمان‌های مردم نهاد در اجلاس پکن+ ۲۰ تأکید کرد.
    دخت ایران- زهره الهیان در خصوص برگزاری اجلاس پکن+۲۰ و انتظار مردم از افراد عازم به نیویورک، اظهار داشت: امسال در کمیسیون مقام زن، ۱۱ نماینده دولت و ۱۰۰ سازمان‌های مردم نهاد از کشور ایران حضور می‌یابند که انتظار زنان مسلمان ایرانی از هیئت عریض و طویل این است که نمایندگان حاضر تفکری درست و همخوان با زنان مسلمان ایرانی داشته‌ باشند.
     
    **نمایندگان زن ایرانی در نیویورک مطالب دور از دغدغه فمینیستی را ارائه دهند
    وی با بیان اینکه مطالبی که از سوی زنان کشور ما در نیویورک مطرح می‌شود باید در چارچوب اجلاس  و دور از دغدغه فمینیستی باشد، گفت: انتظار این است که دغدغه هیئت زنان ایرانی در آنجا عنوان کردن افتخارات زنان ایرانی باشد چرا که باید این اجلاس را فرصتی دانست تا دستاور‌د‌های جمهوری اسلامی ایران در حوزه زنان به گوش تمام زنان جهان برسد.
     
    این کارشناس امور زنان با اشاره به اینکه به اذعان مجامع جهانی و شاخص توسعه انسانی ملل متحد، زنان در ایران روند رو به رشد در تمام  زمینه‌ها از جمله اشتغال، کارآفرینی و آموزش داشتند، افزود: حضور زنان ایرانی در تمام عرصه‌ها غیرقابل‌انکار است.
     
    ** یک میلیون زن آمریکایی در دام قاچاق انسان/ باید از زنان ایرانی الگو گرفت
    الهیان با بیان اینکه زنان ایرانی الگو زن مسلمان هستند که باید تمام زنان از آن‌ها الگو گیرند، اظهار داشت: متأسفانه امروز در جامعه آمریکایی شاهد فروپاشی بنیان خانواده هستیم و بیش از یک میلیون زن در امریکا در دام باند قاچاق انسان هستند.
     
    وی با بیان اینکه زنان آمریکایی نمی‌توانند برای جامعه زنان مدینه فاضله باشند بلکه این زنان ایرانی هستند که باید افتخاراتشان به گوش همه برسد و همه از بنیان خانواده در ایران الگو بگیرند، افزود: برخی افراد با تفکر فمینیستی در این اجلاس حضور می‌یابند بنابراین نمایندگان زن کشور ما باید این تفکر را نداشته باشند. همچنین دستگاه‌های ذی‌ربط و مجلس باید جویای گزارش از سوی دولت و سازمان‌های مردم نهاد باشند.
     
     
    منبع: تسنیم
     

     1. کلیدواژه ها:
      مطالب مرتبط:
     2. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۰۰%
       3. تعداد: ۰۰ رای
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷