2996
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
      • دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۳
        معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده که برای شرکت در پنجاه و نهمین اجلاس کمیسیون مقام زن (پکن+۲۰) روز یکشنبه وارد نیویورک شد در یادداشتی به برنامه‌های خود در این اجلاس اشاره کرد.
        دخت ایران- شهیندخت مولاوردی پس از ورود به نیویورک در صفحه فیسبوک خود در ارتباط با این اجلاس نوشت: امروز اولین روز اقامت در نیویورک است و همراهان در حال آماده شدن برای دریافت کارت ورود به اجلاس هستند که به دلیل زیادی شرکت‌کنندگان صف‌های طولانی هم دارد.
         
        اجلاس رسماً از ۹ مارس آغاز می‌شود و امروز روز جهانی زن است و نهاد زنان ملل متحد امسال را «توانمند سازی زنان، توانمندسازی بشریت» نام‌گذاری کرده است.
         
        همچنین نشست یک روزه پارلمانی با حضور نمایندگان مجالس قانون‌گذاری کشورها ١١مارس برگزار خواهد شد که از ایران دو نفر از خانم‌های نماینده شرکت خواهند داشت. عنوان این نشست پارلمان‌ها برای برابری جنسیتی، اولویت‌های پکن +٢٠ و فراتر از آن اعلام شده است.
         
        طبق برنامه‌ای که دیروز نهایی شد غیر از سخنرانی افتتاحیه در روز دوشنبه ۱۸ اسفند (٩ مارس) که مشابه سال قبل اولین نفر هستم، در روز سه شنبه (١٠ مارس) در میزگرد وزرا تحت عنوان سرمایه‌گذاری برای برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان و در روز چهارشنبه در میزگرد وزرا تحت عنوان مکانیزم های ملی برای برابری جنسیتی سخنرانی خواهم داشت.
         
        همچنین هیأت دولتی در روز چهارشنبه (۱۱ مارس) با مشارکت دفتر نمایندگی کشورمان در سازمان ملل در پنلی به معرفی دستاوردهای زنان ایرانی بیست سال پس از پکن خواهند پرداخت.
         
        انجام حدود ١٠ ملاقات و دیدارهای دو جانبه در حاشیه اجلاس و شرکت در صبحانه کاری عالی‌رتبه به میزبانی مدیر اجرایی نهاد زنان ملل متحد از سایر برنامه‌های هیات دولتی ایران است.
         
        تفصیل برنامه‌ها را به مرور اطلاع‌رسانی خواهم کرد با اینکه خواب از سرمان پریده و سرعت اینترنت هم وسوسه‌انگیز است این مقدار برای امروز کفایت می‌کند.....
         
         
         
        منبع: فارس

          1. امتیازدهی:
            لطفا منصفانه امتیاز دهید.
              1.  
              2. ۰۰%
              3. تعداد: ۰۰ رای
          1. ارسال نظر    1. خبرنامه
      جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

      پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷