1292
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • روز اعلام نتیجه که رسید، تنها دو نام در میان رشته‌ها باقی مانده بود. تیراندازی و شنا.
    ۱۶ سالگی برای شروع یادگیری ژیمناستیک زیادی دیر بود. از دویدن دل خوشی نداشت. فوتبال مردانه بود. بسکتبال به خاطر تاثیر قدرتمندش بر قد و قواره از گزینه‌ها خط خورد. والیبال و فوتسال و دیگر ورزش‌های تیمی خود به خود کنار گذاشته شدند. اسکی فصلی بود. تنیس هزینه داشت. سوارکاری در دسترس نبود. ورزش‌های رزمی خشن بودند. و لیست بلندبالای ورزش‌ها یکی‌یکی تا آخر خط خورد.
    روز اعلام نتیجه که رسید، تنها دو نام در میان رشته‌ها باقی مانده بود. تیراندازی و شنا.
    اسم تیراندازی که از دهانش درآمد پدر بی چون و چرا پذیرفت و هفته‌ای دو روز، هر روز یک ساعت، اسلحه در دستان کوچکش جای گرفت تا خانواده بتوانند به هنرهای چندگانه دختر خود، ورزشکار بودن را نیز اضافه کنند و گلوله‌ها سکوی پرشی باشند برای دختری به جوانی او که اسلحه به دست از این سوی دنیا به آن سو برود و مدال به سینه بکوبد و نترسد از اینکه هیچ فدراسیون و مجمع و قضاوتی به نوع پوشش او خرده بگیرد، یا از حضور او آزرده شود. یا برای حضور او مانع بتراشد.    و دختر هر بار که به آب زد، سرمای گلوله را به آن بخشید تا همچنان گرم و زنده و پرامید مانده باشد و به افتخاری که آفریده می‌شد در پس هر شلیک، دلخوش.

     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۰۰%
       3. تعداد: ۰۰ رای

    1 نظر | ارسال نظر

     1.  
      این ادبیات واسه من هم آشنا تره هم شیرین تر!
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷