1763
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • مدرسه ما وسط یک منطقه باز بود و تا شعاع یک کیلومتری ساختمانی اطرافش نبود. زنگ ورزش مدرسه ما تفاوتی با زنگ ورزش بقیه مدارس دخترانه و شباهتی با زنگ ورزش مدارس پسرانه نداشت.
    مدرسه ما وسط یک منطقه باز بود و تا شعاع یک کیلومتری هیچ ساختمانی اطرافش نبود. زنگ ورزش مدرسه ما هیچ تفاوتی با زنگ ورزش بقیه مدارس دخترانه و هیچ شباهتی با زنگ ورزش مدارس پسرانه نداشت.
    یک مشت دختر که با همان مانتو و مقنعه‌ها و شاید نهایتاً با تغییری در حد یک شلوار گرمکن و یک کفش ورزشی، یک ساعتی توی سر و مغز هم می‌زدیم. معلم ورزشمان هم کاری به کار کسی نداشت. همین هم باعث می‌شد که خیلی‌ها زنگ ورزش را به نوشتن تکالیف و یا درد دل کردن بگذرانند. همیشه دلم می‌خواست یک اتفاق بزرگ بیافتد تا زنگ ورزش مدرسه ما یک تفاوت اساسی با زنگ ورزش بقیه مدارس دخترانه داشته باشد. بالاخره این اتفاق افتاد. قرار شد یک بیمارستان صد تخت خوابی کنار مدرسه ما ساخته شود. بعد از چند ماه که اسکلت‌بندی ساختمان بیمارستان شروع شد و کارگران ساختمانی می‌توانستند از بالای اسکلت فلزی داخل مدرسه ما را و به قول ناظممان، ما را در حین ورجه ورجه کردن‌های زنگ ورزش ببینند، زنگ ورزش مدرسه ما تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
    مدرسه ما وسط یک منطقه باز بود و تا شعاع یک کیلومتری آن به غیر از یک بیمارستان صد تخت خوابی در حال ساخت، هیچ ساختمانی اطرافش نبود. زنگ ورزش مدرسه ما دیگر هیچ شباهتی با زنگ ورزش بقیه مدارس دخترانه و هیچ شباهتی با زنگ ورزش مدارس پسرانه نداشت.
     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۲۰%
       3. تعداد: ۰۲ رای

    1 نظر | ارسال نظر

     1.  
      یعنی چی خدایی الان اگه خودتون بودید چه امتیازی می دادید.
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷