1504
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. نیلوفر عبادی
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۲)
      تعداد بازدید: 1504
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    خلاصه: در زیر نمونه‌هایی از انواع اعتیاد را به سمع و نظرتان می‌رسانیم که اگر خدای ناکرده مبتلا به یکی از این انواع هستید، آگاه شوید و با خودتان کنار بیایید.
    تذکر: به گیرنده‌های خود دست نزنید... تمام تصاویر دزدی است! منتظر معرفی منابع دزدی هم نباشید –دزد که منبع معرفی نمی‌کند- خودتان بگردید در این سایت دلپذیر گوگل ببینید کدام بنده خدایی اینها را از خودش درکرده... وگرنه ما بی‌تقصیریم!
    القصه و الغرض: معتاد شدن به آن سختی‌ها نیست که بعضی‌ها فکر کرده‌اند. البته نه اینکه من خیلی وقت باشد این نکته به این مهمی را بدانم... ولی این اواخر که فکرش را کردم، دیدم ای بابا! چقدر دم دست و راحت و خوب و متنوع!!!
    خلاصه: در زیر نمونه‌هایی از انواع اعتیاد را به سمع و نظرتان می‌رسانیم که اگر خدای ناکرده مبتلا به یکی از این انواع هستید، آگاه شوید و با خودتان کنار بیایید. در ضمن جهت سهولت امر ترک اعتیاد مورد نظر، در شماره بعد آدرس و تلفن می‌گذاریم خودتان را معرفی کنید برای شرکت در جلسات «فلان‌زاده هستم، یک مسافر.»
    اصل مطلب:
    یک- اعتیاد ناشی از عدم اعتماد به نفس.
    توضیح: اگر در زندگی با مشکلی مواجه هستید که فکر می‌کنید باید برای حلش از دیگران کمک بخواهید، حتا اگر هنوز معتاد نباشید، قطعاً یکی از گزینه‌های مطلوب این بلا خواهید بود و به زودی اسیرش خواهید شد.    دو –  اعتیاد به خوردن.
    توضیح: اگر با دیدن خوراکی دست و پایتان را گم می‌کنید و اشتیاق به بلعیدن خوراکی خفه‌تان می‌کند، یک معتاد از نوع دو به شمار می‌روید.    سه – اعتیاد به رایانه و علی‌الخصوص اینترنت.
    توضیح: هرگاه فکر کردید لازم است برای داخل دستشویی هم یک دستگاه رایانه خریداری کنید، یعنی شما هم بعله! به اعتیاد خانمان‌سوز نوع سه دچارید.    چهار – اعتیاد به قهوه یا چای.
    توضیح: اگر بدون مصرف قهوه یا چای روزتان به شب نمی‌رسد، به این نوع اعتیاد مبتلا هستید.    پنج – اعتیاد به بازی‌های رایانه‌ای.
    توضیح: از فرط شیوع میان پیر و جوان و دختر و پسر، کوچکترین توضیحی لازم نیست!    شش -  اعتیاد به خرید.
    توضیح: در صورتی اتفاق می‌افتد که با وجود عدم نیاز به لباس، کفش، لوازم‌التحریر، خوراکی و... باز هم شال و کلاه کرده، به مراکز خرید بروید و چیزهایی را که لازم ندارید، بخرید.    هفت – اعتیاد به کار.
    توضیح: گرچه این نوع هفتمی آنقدرها خطرناک نیست و شما می‌توانید تا آخر عمر بدون اقدام به ترک زندگی‌تان را بکنید، اما خب... در این صورت باید قید زندگی در کنار افراد خانواده خود را بزنید. چون یا ترکتان خواهند کرد و یا بود و نبودتان دیگر اهمیتی نداشته و پولتان مورد توجه قرار می‌گیرد.    هشت- اعتیاد به ورزش.
    توضیح: اشتباه نکنید. ورزش به تنهایی جنبه منفی ندارد. این اعتیاد وقتی بروز پیدا می‌کند که شما دیوانه‌وار به تمام ورزش‌های عالم عشق ورزیده و وقت و زندگی خود را پای تماشای مسابقات هدر داده و هوار بقیه را هم دربیاورید!    نه – اعتیاد دارویی.
    توضیح: ندارد! چون هر ایرانی به نوعی دچار این اعتیاد هست... مخصوصاً که داروخانه‌ها هر دارویی را که رویش تاکید شده باشد فروش بدون نسخه پزشک ممنوع، ساده تر در اختیار جماعت بدون نسخه قرار می‌دهند. گریزی از این اعتیاد نیست. تلاش نکنید!!!    ده – اعتیاد به عشق!!!
    توضیح: خطرناک‌ترین نوع اعتیاد. اگر احتمالاً حس می‌کنید همه آدم‌های روی زمین فرشته‌اند و قلبتان آماده است تا به یکایک آنها هدیه شود، بهتر است هرچه زودتر فکری به حال خودتان بکنید. چون این نوع دهم اعتیاد شوخی بردار نیست و زود هم می‌کشد... حیف است!    پی‌نوشت: این هم محل احتمالی برگزاری دوره‌هایی که خدمتتان عرض شد. زودتر ثبت نام کنید که اگر ظرفیت پرشد، شرمنده شما معتاد عزیز خواهیم شد.


      

     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۱۰۰%
       3. تعداد: ۰۲ رای

    2 نظر | ارسال نظر

       1. user-pic
       2. کامران
        ۰۶ مرداد ۸۹
        ۰۰:۰۶
     1.  
      لایک.
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۱۷ مرداد ۸۹
        ۱۷:۳۹
     1.  
      می بینم که منم معتاد از آب در اومدم!‌:دی
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷