1081
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. راحیل آجودانی
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۰)
      تعداد بازدید: 1081
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    با‌ نوشیدن مایعات به میزان زیاد، آب و املاح از دست رفته بدن بر اثر تعریق را جبران کنید تا از بروز مشکلات و عواقب بعدی جلوگیری شود.
    ۱- قبل از شروع به کار، به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه‌‌ با حرکات ورزشی، نرمشی و کششی اندام‌های فوقانی و تحتانی بدن خود را برای‌ ‌کار آماده کنید.
    ۲- با‌ ‌برنامه‌ریزی و تقسیم کار از انجام حجم زیاد کار در یک مدت زمان محدود خودداری کنید تا از فشار و استرس زیاد به اندام جلوگیری شود‌. ‌ضمن اینکه اضطراب ناشی از انبوه کارها باعث فشار عصبی زیادی نیز می‌شود.
    ۳- استفاده از لباس‌های راحت نخی برای تبادل‌ ‌حرارت و استفاده از سیستم تهویه‌ای مناسب، می‌تواند از بروز استرس گرمایی ناشی از حرارت بکاهد.
      ۴- با‌ نوشیدن مایعات به میزان زیاد، آب و املاح از دست رفته بدن بر اثر تعریق را جبران کنید تا از بروز مشکلات و عواقب بعدی جلوگیری شود.
    ۵- استفاده از دستکش، ماسک و پیش‌بند در صورت تماس با مایعات و مواد شیمیایی، و سربند برای پیشگیری از آلودگی مو بسیار مفید است.
    ۶- در حین گردگیری از وارد کردن بیش از اندازه فشار به کمر خودداری کنید‌.
    ۷- برای جابجایی بار بیش از ۲۰ کیلوگرم از وجود یک یا دو کمک استفاده کنید و از رها کردن ناگهانی بار خودداری کنید.
    ۸- برای شست و شوی‌ ‌بخش‌های فوقانی در و پنجره و دیوار به ازای هر ۲ تا ۳ دقیقه کار، مدت کوتاهی سر را‌ ‌پایین انداخته و به حالت استراحت قرار دهید‌.
    ۹- افراد مبتلا به مشکلات اسکلتی- عضلانی برای شست و شو در حمام از چکمه استفاده کنند؛ در غیر این صورت با رعایت نکات‌ ‌ایمنی بر روی سطوح لیز و لغزنده از دمپایی استفاده شود.
    ۱۰- در حین استفاده از مواد شوینده‌ای مانند وایتکس برای جلوگیری از آسیب رسیدن به ریه، از دستمال ضخیم بر روی دهان و بینی، و از دستکش پلاستیکی برای جلوگیری از آسیب پوست‌ ‌استفاده شود‌.
    ۱۱- بهتراست خانه تکانی در‌ ‌زمان حضور نداشتن کودکان در منزل صورت گیرد تا احتمال بروز حوادث کاهش یابد
    ۱۲- لوازم برقی نباید با آب تماس داشته باشند و باید از ریختن آب بر روی کلید، پریز و‌ ‌سیم برق به طور جدی پرهیز شود‌.
     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۰۰%
       3. تعداد: ۰۰ رای
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷