1266
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. مرضیه خواجه محمود
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۰۰)
      تعداد بازدید: 1266
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    «این واقعا رادیوی جمهوری اسلامیه؟ اینجا ایرانه؟ شما مطمئنید الان زنده و سالمید؟»

    کل‌کلی بود که بین پسرها و دخترها افتاده بود! نه اینکه فقط صدای همدیگه را می‌شنیدند و از اسم و رسم دو طرف خبری نبود، دیگه خیلی راحت حرف می‌زدند و نظراتشان را می‌‌گفتند. ما هم از خدا خواسته پخش می‌کردیم! پسرها با تحکم و غرور می‌گفتند که دخترای امروزی گرگ باران دیده شدند و دخترها هم با عصبانیت و ناراحتی روزگار بره بودنشان را یاد پسرها می‌انداختند! دورانی بود برای خودش. دوشنبه شب‌های سال ۸۸ با موضوع «دختر دیروز، دختر امروز» کلی هوادار و خواهان داشت! همون ماهها بود که با طرح موضوع عشق‌های مثلثی دو تا شاخ بزرگ را سر شنونده‌هامان کاشته بودیم و با چشمان وغ‌زده زنگ می‌زدند که «این واقعا رادیوی جمهوری اسلامیه؟ اینجا ایرانه؟ شما مطمئنید الان زنده و سالمید؟» ما هم با لبخند جواب می‌دایم: «بله زنده ایم، اینجا هم ایرانه و این شبکه رادیویی جوان که می‌شنوید! اصلا اشتباه نگرفتید!»
    یادم میاد یکی از همان شب‌ها آقای معین، ارتباطات برنامه، پانزده، بیست دقیقه‌ای که از برنامه می‌گذشت سراسیمه و هیجان زده می‌امد تو رژی پخش و می‌گفت: «اگه تا آخر برنامه فقط تلفن پخش کنیم و پیامک بخونیم باز هم وقت کم می‌یاریم!» طرح موضوعات و مسائل مربوط به دخترای دیروز و امروز نه تنها برای دخترا که برای پسرا هم جذاب بود. پیگیری‌هاشان، تماس‌هایی که مردم و مخاطبان به کارشناس و گوینده و سردبیر، بعد از برنامه می‌زدند یا حتی عکس‌العمل و تعجب همکاران از طرح موضوعات جزئی و خط قرمزی درباره مشکلات دخترا باعث شده بود ما به کاری که انجام می‌‌دهیم بیشتر مطمئن باشیم و دغدغه‌هایی را که شاید کمتر جرات طرحش در رسانه وجود داره را مطرح کنیم.  این یعنی ما دخترها می‌خواهیم شنیده بشویم، حتی اگر از دست کسی کاری برنیاید.


     1. امتیازدهی:
      لطفا منصفانه امتیاز دهید.
       1.  
       2. ۱۰۰%
       3. تعداد: ۰۳ رای
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷