25070
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
     1. عطیه کشتکاران
       1. اندازه متن:
       2.  
       3.  
      نظرات (۸۱)
      تعداد بازدید: 25070
      نسخه مناسب چاپ
      ارسال به ديگران
      اضافه کردن به علاقمندی ها
    علم سحر و جادو حقیقت دارد و هستند کسانی که به این کار مشغولند.

    جادوگری و تردستی دنیایی است که همیشه مورد توجه مردم بوده‌است. حتی اگر آنها را قبول نداشته باشیم و خرافات بدانیم کسی نیست که از سحر و اعجاب آنها متعجب نشود؛ جادوگرهایی که همیشه در فیلم‌ها و کارتون‌ها با شنل مشکی، موهای قرمز، جارو و معجون‌های عجیب و غریب، و گاهی با گوی جادو و وسایل دیگر شناخته‌ایم. سحر و جادو موضوعی است که به واسطه قدرت‌های بسیاری که در خود دارد تا پای افسانه شدن هم پیش رفته‌است.
     

    آیا سحر، جادو و طلسم حقیقت دارد؟
    قرآن و روایات به وسیله داستان‌ها و فرازهایی به اثبات سحر پرداختند، مانند داستان ساحران با موسی علیه‌السلام؛ و فرازی از دعا مانند: «ان السحر حق». انجام امور خارق‌العاده با توجه به قدرتی که بشر دارد، خداوند این قدرت را در میان افراد قرار داده، توسط علوم غریبه امکان‌پذیر است. علوم غریبه دارای پنج شاخه اصلی می‌باشد که عبارتند از: علم کیمیا، علم لیمیا، علم هیمیا، علم سیمیا و علم ریمیا. البته این علوم دارای شاخه‌های فرعی نیز می‌باشند که از ‌جمله آنها می‌توان به علم اعداد و اوفاق، علم احضار ارواح، علم تنویم مغناطیس و خافیه اشاره کرد.
    ۱- علم کیمیا، چگونگی تبدیل صورت یک عنصر به صورت عنصر دیگر می‌باشد. وسوسه کیمیا در طول تاریخ افراد زیادی را به دنبال خود کشانده و تلاش کرده‌اند که خاک را به طلا تبدیل کنند.
    ۲- علم لیمیا، علم تسخیرات است. لیمیا منجر به کسب قدرت تسخیر جن و روح می‌شود.
    ۳- در علم هیمیا، ترکیب قوای عالم بالا با عناصر عالم پایین مد نظر است و از آن به علم طلسمات نیز تعبیر می‌شود. در طلسم از طریق برخی ابزار و وسایل مادی (عناصر عالم پایین) نیروهای ماورائی جهت انجام کارها به خدمت گرفته می‌شوند. ظاهرا طالع‌بینی نیز زیر مجموعه هیمیا می‌باشد.
    ۴- سیمیا علم ترکیب نیروهای روانی و جسمانی است.
    ۵- علم ریمیا استفاده از قوای مادی در انجام امور خارق‌العاده است. مانند کاری که معمولا شعبده‌بازان انجام می‌دهند.
    کهانت و سحر نیز از همین مقولات می‌باشند. کهانت خبرگیری و یا طلب یاری از جن، روح و امثال آن است. در کلام معصومین از کاهن به عنوان کافر یاد شده است و همین مساله دلیلی است بر وجود کاهن و ساحر.
    سحر، منشأ شر و شوم‌‌ترین منابع  فساد در اجتماع بشری است. ریشه‌ سحر به ابلیس برمی‌گردد و از طریق او به سایر شیاطین جن و انس نیز منتقل شده‌است. کسانی که از سحر و جادو استفاده می‌کنند با شیاطین در ارتباط هستند. امروزه وجود و تأثیرات سحر، طلسم و امثال آن از دیدگاه دین و علم اثبات شده‌است، ولی دین، رفتن به سمت این امور و استفاده از آن را شدیدا نهی می‌‌کند. مبین آن، اینکه حضرت علی (علیه‌السلام‌) امام عارف و آگاه به علوم غیب، می‌فرمایند: «هرکه چیزی از جادو بیاموزد، کم یا زیاد، کافر است.»
    از علم نجوم نیز برای پیش‌گویی استفاده می‌شده که از زمان حضرت سلیمان به بعد، این مساله باطل شد و از آن زمان نجومی که برای پیش‌گویی و شناسایی احوال افراد از آن استفاده شود، حرام شد.
    نتیجه اینکه، علم سحر و جادو حقیقت دارد و هستند کسانی که به این کار مشغولند.


    volume31_24.jpg

     

    چه کسانی از ساحران خبره‌ تاریخ بوده‌اند؟
    شکی نیست که یهودیان و قوم یهود از ماهرترین ساحران در زمان‌های قدیم بوده‌اند، تا آنجا که معجزه پیامبر یهود چیزی نیست جز یک سحر بزرگ از دیدگاه ساحران. همیشه در هر قومی پیامبران معجزاتی را نشان می‌دادند تا مردم سرکش آن قوم را مهار کنند و به زانو درآورند؛ مثلا در عصر پیامبر خاتم با توجه به کثرت ادبا و شعرا، کتاب قرآن به عنوان معجزه نازل می‌شود. کتابی که دست همه ادیبان جهان را نه تنها در آن سال‌ها، بلکه تا قیامت بسته است.
    معجزه حضرت موسی (علیه السلام) نیز چیزی فراتر از کار ساحران آن زمان باید می‌بود؛ مانند شکافتن دریا، و اژدها کردن عصایش. پس در اینکه قوم یهود در هزاران سال پیش قوی‌ترین ساحران را داشتند شکی نیست. حتی در زمان معاصر نیز برخی یهودیان، حتی در داخل کشورمان، به سحر، جادو و طلسم مشغولند و این علم را از نیاکان خود به ارث برده‌اند.
     

    چرا خداوند این قدرت‌ها را در سحر و جادو قرار داده‌است؟
    می‌توان گفت که خداوند به سه دلیل این قدرت‌ها را در سحر و جادو قرار ‌داده است:
    اول: نشان دهنده‌ قدرتی که در عالم و موجودات قرار داده است باشد. اینکه دنیا در ماده خلاصه نمی‌شود و لایه‌های ماورایی بسیاری دارد.
    دوم: این نکته را نشان دهد که گاه انسان آنقدر طغیان‌گر می‌شود که از عالم، به عنوان ابزاری علیه خود استفاده می‌کند و قدرت‌های ماورایی انسان اگر در جهت دین نباشد چه لطماتی را به بشریت وارد می‌کند.
    سوم: این موضوع را برساند که همیشه و در همه حال باید توجه به قدرت ازلی و ابدی خداوند داشت، تا همچون حرزی از انسان در برابر آفات و بلایا مراقبت کند.
     

    چگونه می‌توان با طلسم مبارزه کرد؟
    اسلام سحر را حرام می‌داند، اما نفی نمی‌کند، یعنی جای جای احادیث و قرآن وجود سحر را اثبات می‌کند. تجربه و کلام کاهنان و عالمان دین اثبات کرده که موثرترین راه برای مقابله با سحر، اورادی است که دین به ما آموخته است. اذکاری با بار معنوی که نه فرد را آلوده به سحر می‌کنند و نه قدرت عمل به آن سحر و جادو می‌دهند. کمترین دلیل بر اثبات تاثیر این اوراد اینکه همان خداوندی که این قدرت‌ها را در سحر و جادو قرار داده است، خود نیز می‌تواند آنها را ابطال کند. اذکار و ادعیه بسیاری برای ابطال سحر و جادو وارد شده است. مثلا روایات بسیاری داریم که می‌گوید کارهایتان را با بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم آغاز کنید تا از چشم زخم و سحر در امان باشید.
    برای دفع شیاطین و جادوگران از حضرت رسول خدا (صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم) سفارش شده است که آیات سخره (آیات ۵۴ تا ۵۶ سوره مبارکه اعراف) را بخوانید. در آیات یادشده، حرف از تسخیر و به خدمت درآمدن آسمان و زمین است؛ به همین جهت این آیه به این نام شهرت یافته است. این آیات چنین است: « اِنَّ رَبَّکمُ اللَّهُ الَّذى خَلَقَ السَّمواتِ وَالاَْرْضَ فى سِتَّةِ اَیامٍ ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یغْشِى اللَّیلَ النَّهارَ یطْلُبُهُ حَثیثاً وَ الشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّراتٍ بِاَمْرِهِ اَلا لَهُ الْخَلقُ وَالاَْمْرُ تَبارَکاللَّهُ رَبُّ الْعالَمینَ اُدْعُوا رَبَّکمْ تَضَرُّعاً وَ خُفْیةً اِنَّهُ لا یحِبُّ الْمُعْتَدینَ وَلاتُفْسِدُوا فِى الاَْرْضِ بَعْدَ اِصْلاحِها وَادْعُوهُ خَوْفاً وَ طَمَعاً اِنَّ رَحْمَةَ اللَّهِ قَریبٌ مِنَ الْمُحْسِنینَ، به درستى که پروردگار شما خداست، که آسمان‌ها و زمین را در شش روز آفرید، سپس به عرش چیره شد، مى‏پوشاند شب را به روز، که مى‏جویدش به‏ سرعت، و آفتاب و ماه و ستارگان مسخر به فرمان اویند، بدانید او راست آفرینش و فرمان، منزه و پاک است. خدا، پروردگار جهانیان، پروردگارتان را بخوانید با زارى و در نهان زیرا که او متجاوزان را دوست ندارد و در زمین پس از اصلاح آن فساد نکنید و او را با بیم و امید بخوانید، همانا رحمت خدا به نیکوکاران نزدیک است» و در بعضى از روایات آمده تا: «تبارک اللّه ربّ العالمین بخواند».
    همچنین برای در امان ماندن از چشم زخم آیات ۵۱ و ۵۲ سوره مبارکه قلم که به وان یکاد شهرت دارد اکیدا سفارش شده است. تا آنجا که می‌توان انواع آثار هنری، تابلوها و گردن‌بندهایی را با محتوای این آیه خریداری کرد و جهت تعویذ چشم زخم استفاده کرد. آیه چنین است: «وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعَلَمین، و همانا نزدیک است کافران هنگامی که قرآن را می‌شنوند، با [نگاه‌ها و] چشم‌هایشان تو را به زمین بزنند و می‌گویند: او مجنون است؛ حال آنکه قرآن [یا پیامبر] جز اندرزی برای جهانیان نیست».
    با مراجعه به کتاب مفاتیح‌الجنان می‌توان ادعیه و اذکار دیگری در این رابطه مشاهده کرد که ذکر آن در این مجال نمی‌گنجد.
    در مواجهه با سحر و جادو باید همواره به این نکته توجه داشته باشیم که قدرت تنها در اختیار خداست. همه‌ ما هرچه داریم از فیض وجود اوست. سحر یکی از اسباب تشویق ما به توکل و توسل است. راهی که به سادگی باطل کننده همه سحرها و جادوهاست و ما را به منبع بی‌نهایت قدرت متصل می‌کند.

    منابع :
    قرآن کریم
    مفاتیح‌الجنان
    نهج‌البلاغه؛ خطبه ۷۸
    کتاب رخنه در اسرارمتافیزیک، تالیف مطلب برازنده، انتشارات نوید
    کتاب مکاسب محرمه، شیخ مرتضی انصاری باب سحر و جادو
     


    81 نظر | ارسال نظر

       1. user-pic
       2. ۲۲ اسفند ۶۲
        ۱۴:۵۰
     1.  
      سلام فرهود جان من میخوام اگه لطف کنی
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۰۲ تیر ۹۱
        ۰۱:۴۸
     1.  
      هر کس به خدا اعتماد داشته باشد و بداند قدرت الهی برتر و نیرومند تر از هر طلسم و جادویی است قطعا هیچ طلسمی به او اثر نخواهد کرد. شک نکنید (نباید توسل و دعا در محضر الهی رو ترک کنیم و به جاش به این امور متوسل بشیم یادمون نره که ربوبیت عالم دست خداست پس باید تو هر کاری دست به دامن خدا شد فقط خدا.بدون اذن خداوند هیچ اتفاقی در عالم به وقوع نمیپیونده اینو فراموش نکنیم.)
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. حنانه
        ۰۳ تیر ۹۱
        ۱۳:۳۷
     1.  
      مطالب جدیدی یاد گرفتم . ممنون
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۰۶ تیر ۹۱
        ۰۲:۱۷
     1.  
      مسخره در حد بنز
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. عاطفه
        ۰۷ تیر ۹۱
        ۱۰:۲۲
     1.  
      بهتر بود برای اثبات اینکه یهودیان به سحر و جادو گرایش دارندآمار یا ارقامی ارائه بدید. مثلا اینکه چند درصد از افرادی که به رمالی و فالگیری گرایش دارند یهودی هستند. اگر آماری یا پژوهش تجربی در این زمینه وجود نداره بهتر بود که از عنوان کردن فرضیتون هم صرف نظر می کردید. به نظر منچنین ادعایی در مورد زمان حال بدون ذکر منابع یا امار مشخص غیر دقیق و غیر علمی ست.
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. مری
        ۲۳ تیر ۹۱
        ۱۸:۱۰
     1.  
      بد نبود ولی باید کاملتر باشه
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. الناز
        ۱۱ مرداد ۹۱
        ۲۰:۵۷
     1.  
      منم هم با نظر عاطفه موافقم . این دور از اخلاق حرفه ای است که عملی را به قومی یا مردمی نسبت دهیم بدون سندیت و از روی حدس و گمان یا حب و بغض موفق باشید
      
     0
      
     0
     1.  
      پاسخی به نظر عاطفه
      بهتر بود برای اثبات اینکه یهودیان به سحر و جادو گرایش دارندآمار یا ارقامی ارائه بدید. مثلا اینکه چند درصد از افرادی که به رمالی و فالگیری گرایش دارند یهودی هستند. اگر آماری یا پژوهش تجربی در این زمینه وجود نداره بهتر بود که از عنوان کردن فرضیتون هم صرف نظر می کردید. به نظر منچنین ادعایی در مورد زمان حال بدون ذکر منابع یا امار مشخص غیر دقیق و غیر علمی ست.
      سلام مسلما بهتره هرکسی مطلبش رو مستند به آمار و ارقام بکنه؛ ولی متاسفانه در این مورد نتونستم دسترسی داشته باشم. طی بررسی هام در حقیقت آمار قطعی وجود نداره چون کار رسمی و قانونی نیست که بشه از طریق مراجع رسمی آمار کشور یا حتی نظرسنجی ها به عدد و رقمی دست پیدا کرد. منبعم افراد موثق بودند و البته موثق تر از اون که الان می بینم بهتر بود توی مقاله بهش اشاره می شد آیه ای از قرآن کریم هست که به این مطلب اشاره داره. توجه شما رو به آیه ۱۰۲ سوره مبارکه بقره جلب می کنم.
      
     0
      
     0
     1.  
      من شخصا اعتقاد به جادو ندارم وخرافات بیش نمیدانم با اینحال در همسایگی من پیرمردی بود که کارش فال گیری و جادوگری بود . یک برنامه ای ساخت که بعدا متوجه شدم که هدفش دوستی و رفت و امد با من بود . اوقتیکه او به خانه من می امد تماما گرفتاری مرا محاصره میکرد . و این موضوع را به او گفتم و او کتابی را به دست گرفت و در کتاب نوشته ای را برای من انتخاب کرد که گفت برایت جادو شده و باید باطل سحر کنی و من از او پرسیدم چگونه و او گفت باید با مردی باشی و حرفای بسار زشت و من میدانستم که منظور ان مرد خودش است . از او سوال کردم تا حالا برای کسی اینجوری انجام داده ای با لبخند شیطانی گفت حتی زنانیکه شوهرش میخواسته او را طلاق بدهد و من با یک صیغه او را نجات داده ام من از او خوشم نیامد و رابطه را با او قطع کردم . باید مردم را هوشیار کرد که گول جادوگران را نخورند .
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۱۶ آذر ۹۱
        ۰۰:۴۳
     1.  
      زحمت کشیدی نوبر
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۱۶ آذر ۹۱
        ۰۰:۴۵
     1.  
      زحمت کشیدی نوبر
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۲۵ آذر ۹۱
        ۱۹:۵۵
     1.  
      خوب بود
      
     0
      
     0
     1.  
      من به سحر و جادو اعتقاد دارم ولی به قشر خاصی نسبت نمیدهم.کلا کسایی که وارد گرفتن دعا و جادو برای دیگران میشوند از نظر اسلام مرتد میباشند ان شا الله خدا هدایتشون کنه.برای اینکه از شر این حسودان خلاص بشیم کافیه به به خدا پناه ببریم و مشغول اذکار الهی بشیم مثلا ایت الکرسی این خاصیت ابطال سحر رو داره.روزی ۲۱بار.برای ما هم دعا کنید.
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۱۱ اردیبهشت ۹۲
        ۰۰:۴۸
     1.  
      سلام من هم درباره وجود جادو نویسان یهودی شنیده ام. و شنیده ام که بسیار بد جادو میدهند.و این واقعیت داره حتی یکنفر میگفت در بازار و خیابان سیروس از این جادو گرها زیاد است وخدا لعنت کنه هر کسیو که جادو میده و میگیره تا زندگی مردمو به هم بزنه و بین زن و شوهر جدایی بیاره و بچه ها شونو بی آشیونه کنه.عین همین اتفاق برای پدر و مادر من افتاد۲۰ سال پیش و زندگی ۲۰ سالشونو، زنی شیطانی از هم پاشید و از منابع موثق از اونجاییکه خدا خواست فهمیدیم:(مادر بزرگم میگفت شنیده که شیاطینی که جادو میدهند بر روی زیر اندازی میشینن که آیات قرآن برروش نوشته شده!!پس این موضوع را شوخی نگیرین و اگر ازدواج کردین و مخصوصا اگر بچه دارین هر کسیو توی حریم زندگیتون راه ندین!این خانمی که برای من و پدر و مادرم جادو کرد دختر خاله مورد اعتماد مادرم بود!لعنت خدا بهش و من به خداوند واگذارش میکنم!!!
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. رامین
        ۰۴ خرداد ۹۲
        ۱۲:۳۵
     1.  
      طلسم و جادو حقیقت داره و یکی از راه های شیطان همینه که با طلسم دنیا رو داره میچرخونه اونها از جن استفاده میکنن به اونها ماموریت میدن و اونها هم کسی که طلسم شده رو تسخیر میکنن و هدفشون رو به اجرا میزارن . طلسم ها در سطح جهانی هم کار میکنن یعنی برای همه مردم جهان . ولی راه نجات هست
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. بیتا
        ۲۹ خرداد ۹۲
        ۱۵:۰۶
     1.  
      از کودکیم ب طلسم اعتقاد داشتم و با چشمهای خودم طلسم های زیادی دیدم و متاسفانه از اشنایامم کسانی ک اهل جادو وطلسم باشن زیاد هست اما اینجور افراد اول زندگی خودشونو خراب میکنن بهد دیگران..
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۲۵ تیر ۹۲
        ۱۵:۰۳
     1.  
      پاسخی به نظر رها
      هر کس به خدا اعتماد داشته باشد و بداند قدرت الهی برتر و نیرومند تر از هر طلسم و جادویی است قطعا هیچ طلسمی به او اثر نخواهد کرد. شک نکنید (نباید توسل و دعا در محضر الهی رو ترک کنیم و به جاش به این امور متوسل بشیم یادمون نره که ربوبیت عالم دست خداست پس باید تو هر کاری دست به دامن خدا شد فقط خدا.بدون اذن خداوند هیچ اتفاقی در عالم به وقوع نمیپیونده اینو فراموش نکنیم.)
      ایول................................
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. محمد
        ۰۳ مرداد ۹۲
        ۱۳:۱۰
     1.  
      سلام من خودم ۲ سال طلسم بودم و اصلا اعتقاد نداشتم کسایی هم که از سحروجادو حرف میزدن را خرافی و امل خطاب میکردم یه شب اتفاقی ساعت ۲ ÷شت ماشین یه حالت عجیبی بم دس ÷یدا کرد منم قل الله احد گفتم دیدم بدتر شدم هی سماجت کردم احساس کردم دل و رودم دارن میان بیرون اسم خدا رو که میبردم تهوع میکردم باور کنیدادم مذهبی نیستم چندین سال هم به خدا اعتقاد نداشتم اصن همه چیز را جزیی از عالم طبیعت میدانستم سرتون رو درد نیارم فقط با تمرکز روی کلمه الله خوب شدم نه اینکه زیاد ÷اک باشم هنوزم نماز روزه ندارم ولی خدا دارم هاه تا یادم نرفته من ۳ تا طلسم داشتم توسط نامزدم از اونجا هم فهمیدم تو گوشیش ظبط اتومات صدا گذاشتم تنها راه علاج بازگشتن به همون نیروی ÷اک است وقتی نیروی شری هست مطمنا نیروی زلالی نیز هست
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۰۷ شهریور ۹۲
        ۱۶:۰۷
     1.  
      راستش من خودمم دارم درباره ی این چیزا تحقیق می کنم ولی برام عجیبه نظرات بقیه آخه چگور ممکنه چنین طلسمایی باشن به نظر من طلسمای بلند مدت اصلا وجود ندارن!
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. محسن
        ۱۶ شهریور ۹۲
        ۱۶:۲۳
     1.  
      ممنون که اینگونه شفاف واقعیت را بیان نموده اید و از وجود حقیقتی به نام طلسم که شاید برای اشخاصی غیر قابل قبول میباشد. مطا لبی صریح و قاطع تهیه نموده اید.
      
     0
      
     0
     1.  
      ممنون ازاطلاعات دینی که دادید لطفادر رابطه بانامه هایی که درموبایلها ارسال میشه .مثلاتاچندوقت دیگه پولدار میشی اگه۵بار این نامه روارسا ل کنی هم توضیح دهید
      
     0
      
     0
     1.  
      سحروجادوکار آدم های حسود وبخیل است. خداوند خودش هدایتشون کنه .
      
     0
      
     0
     1.  
      کی گفته طلسمات بلند مدت وجود نداره هیچ وقت بدون تحقیق حرف نزن
      
     0
      
     0
     1.  
      اگه علم ماورایی وجود داشته باشه که هست اما اگر انسان بتونه ازش استفاده کنه که هرکاری دلش خواست انجام بده که پس خدا بره پشه بپرونه ،اگه خدا باشه و خودش همه کاره باشه که دیگه جادو این وسط چی میگه..؟ چون خدا برترین برترین هاست اجازه نمی ده کسی با استفاده از این علمی که وجود داره هرکاری خواست بکنه چون اونه که گرداننده کائنات و جهانه. به خدا توکل کنین و بدونین باقی هیچ کاری از دستشون بر نمیآد... خیالتون راحت راحت.
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. توتیا
        ۱۷ اسفند ۹۲
        ۱۹:۱۷
     1.  
      از نظر من همچین چیزهایی نه حقیقت دارن و نه ارزش اینو دارن که دربارشون فکر کرد
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۱۱ فروردین ۹۳
        ۲۰:۲۲
     1.  
      ممنون ولی به جزییات اشاره نشده مثلا چند درصد رمال ها یهودی هستند و چند درصد مسلمانلن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. لا اله الا الله
        ۱۲ خرداد ۹۳
        ۰۹:۴۶
     1.  
      سلام...من چند ساله پیش توسط یکی از اقوام بخاطر شدت حسادت طلسم شدم...هر روز بهم حالت عجیبی دست میداد...گرفتگی عضلات..سردرد های مزمن...کابوس های وحشتناک..وهر روز هم فقیر تر میشدم خلاصه رفتم پیش صدتا رمال و مجرب ترین جادوگر ها و هیچ کاری نتونستن بکن فقط میگفتن یک آشنا سحرت کرده تا اینکه یک روز در عین بد بیاری و درد سر یواش گفتم( خدایا توکل بر تو) باورتون نمیشه مثل اینکه یک کامیون از روی دوشم بلند کنن بدنم سبک شد و دیگه خوب خوب شدم...هر چه هم از اونروزا از دست دادم ده برابرش گیرم اومد...پس بر خدا توکل کن و والسلام
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۲۴ خرداد ۹۳
        ۱۳:۴۱
     1.  
      زندگی من وخانوادم بشدت طلسم شده است به هرکاری دست میزنیم به در بسته میخوریم دیگ صبرم تموم شده نگران وناامید از زندگی نمیدونم چجوری این طلسم کلیمی که میدونمم کی انجامش داده باطل کنم....
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۰۲ تیر ۹۳
        ۱۱:۰۷
     1.  
      توکل به خدا، قرآن و نماز و ذکر خدا. از مشاور مذهبی برای کار دقیقتر هم میتونین راهنمایی بگیرید.
      
     0
      
     0
     1.  
      مقاله خوبی بود و اینکه یک قوم خاص مطرح شده اشتباه نشه تعداد و کمیت جمعیت انان مطرح نیست یلکه سابقه تاریخی این مسئله مطرح است که در قران هم به ان اشاره شده است و همانطور که در مقاله امده درگیری حضرت موسی با قومش بحث جا افتاده در بین مردم که همان جادو و ساحری است مطرح میشود و اینکه چند نفر در زمان ما این کار را میکنند و چند نفر یهودی هستند ملاک اصل موضوع مقاله نیست
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۳۱ مرداد ۹۳
        ۱۹:۳۱
     1.  
      سلام منم تازه ها در این مورد ها تحقیق می کنم مثلا اسم کتابی که الان دارم می خونم «سحروشعبده بازی»که نویسندش دکتر عمر سلیمان اشقر به همتون خوندن این کتابو پیشنهاد می دم
      
     0
      
     0
     1.  
      سحر و جادو وجود دارد و باطل کردن آن از طریق علمی باید انجام شود نه خواندن قران عربی که معنای انرا نمیفهمیم مگر کسی که مسلمان نیست حق ندارد زندگی کند فعلا که شیطان و ابلیس بر خدا غلبه کردند , هرکس با خداست بدبختتر و هرکس بی خداست خوشبختتر و خوشحالتر به زندگی خود ادامه میدهد و با کمک ابلیس و طلسم بر دنیا حکمرانی میکند , ظالم بر مظلوم غلبه میکند و خدائی که شعار محبت میدهد مظلوم را رها کرده و بدادش نمیرسد , و مرتب وعده بهشت در آن دنیا میدهد یکی به این خدای مهربون بگه تو همین دنیا وظیفه ات رو خوب انجام بده , وعده های برین پیشکش خودت , ما نخواستیم
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۲۷ مهر ۹۳
        ۱۵:۴۳
     1.  
      واقعا متاسفم
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. نامشخص
        ۱۱ آذر ۹۳
        ۰۳:۵۰
     1.  
      بعضی موارد مربوط به کائنات عمرا بفهمی.
      
     0
      
     0
     1.  
      همش مزخرفه.واقعأکه.فقط خدا
      
     0
      
     0
     1.  
      سلام. من آدرس یه دعانویس یهودی میخوام .هر کسی داره ممنون میشم برام بفرست.
      
     0
      
     0
     1.  
      سلام من دنبال یه دعانویس یهودی یا همون کلیمی میگردم برای باز کردن یه تایم تورو خدا اگر می‌شناسید تو تهران شمارشو یا ادرسشو بهم بدین ۰۹۳۸۴۲۰۴۵۰۴
      
     0
      
     0
     1.  
      سلام من دنبال یه دعانویس یهودی یا همون کلیمی میگردم برای باز کردن یه طلسم تورو خدا اگر می‌شناسید تو تهران شمارشو یا ادرسشو بهم بدین ۰۹۳۸۴۲۰۴۵۰۴
      
     0
      
     0
     1.  
      پاسخی به نظر فاطمه
      سحر و جادو وجود دارد و باطل کردن آن از طریق علمی باید انجام شود نه خواندن قران عربی که معنای انرا نمیفهمیم مگر کسی که مسلمان نیست حق ندارد زندگی کند فعلا که شیطان و ابلیس بر خدا غلبه کردند , هرکس با خداست بدبختتر و هرکس بی خداست خوشبختتر و خوشحالتر به زندگی خود ادامه میدهد و با کمک ابلیس و طلسم بر دنیا حکمرانی میکند , ظالم بر مظلوم غلبه میکند و خدائی که شعار محبت میدهد مظلوم را رها کرده و بدادش نمیرسد , و مرتب وعده بهشت در آن دنیا میدهد یکی به این خدای مهربون بگه تو همین دنیا وظیفه ات رو خوب انجام بده , وعده های برین پیشکش خودت , ما نخواستیم
      کاملا باهات موافقم
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۰۳ فروردین ۹۴
        ۱۶:۱۰
     1.  
      تعداد افرادی که میتونن طلسم کنن خیلی زیاد نیست و همین تعداد کم که به تعداد انگشت های یک دست نمیرسن فقط قادر ن باطل ش کنن . متاسفانه طلسم یهود رو مسلمان نمیتونه باطل کنه مگر در صورت که موکل کافر داشته باشه ... طلسم یهودی خیلی طولانی مدت هستن . و اینکه فعلا در ایران چهار نفر هستن یهود که میتونن واقعا ... بقیه هم فقط در و دکان. پولاتونو به آدمهای الکی که فقط ادعای یهودی بودن میکنن ندین. اینا دروغ میگن . کسی که این کاره باشه نمیاد تو اینترنت تبلیغ کنه اصلا ردی نمیزازن از خودشون . در پایان هر چقدر با خدا باشید گاهی یه بی خدا میتونه زندگیت رو نابود کنه با طلسم ... گاهی اشرف مخلوقات بودن جاشو عوض میکنه با پست ترین مخلوقات !!
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۳۱ فروردین ۹۴
        ۱۸:۲۲
     1.  
      سلام.منم اعتقاد نداشتم.اما ی چیزی رو فهمیدم که مطمئن شدم که طلسممون کردن کل خانوادم رو.اگه تا الان به خدا اعتقاد نداشتیم با طلسم نابود شده بودیم
      
     0
      
     0
     1.  
      با سلام سحرو جادو راسته برا من کردن تا حالا هم چندین جا که گفتن طلسم میشکنن رفتم ولی تاثیر نداشته هرچی کار میکنم ضرر همیشه پریشان همیشه گوشه گیر .خدا لعنت کنه اینا که جوانی طلسم میکنن چرا دخترشو نگرفته و...که زندگی طرف نابود کنن
      
     0
      
     0
     1.  
      پاسخی به نظر مجتبی
      با سلام سحرو جادو راسته برا من کردن تا حالا هم چندین جا که گفتن طلسم میشکنن رفتم ولی تاثیر نداشته هرچی کار میکنم ضرر همیشه پریشان همیشه گوشه گیر .خدا لعنت کنه اینا که جوانی طلسم میکنن چرا دخترشو نگرفته و...که زندگی طرف نابود کنن
      تو رو خدا به من یه دعانویس خوب معرفی کنید.خونوادم دارن نابود میشن.خواهشا
      
     0
      
     0
     1.  
      کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم و جادو می خوام.کارم انجام شه ۵۰۰ شیرینی میدم. ۰۹۳۷۷۴۲۰۲۰۴ فرنیا هستم
      
     0
      
     0
     1.  
      کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خوام.کارم انجام شود ۵۰۰ شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم ۱۳۹۳۰۱۵ ۰۹۳۹ هست (شماره قبلی ام که ۰۹۳۷۷۴۲۰۲۰۴ بود واگذار شده است با شماره جدیدم تماس بگیرید)
      
     0
      
     0
     1.  
      کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خوام.کارم انجام شود ۵۰۰ شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم ۱۳۹۳۰۱۵ ۰۹۳۹ هست (شماره قبلی ام که ۰۹۳۷۷۴۲۰۲۰۴ بود واگذار شده است با شماره جدیدم تماس بگیرید)
      
     0
      
     0
     1.  
      سلام ازتون خواهش میکنم یه دعانویس یهودی بهم معرفی کنید..توروخدا...به قران ۴ساله زندگیم نابود شده و هر روز داره بدتر میشه..طلسمم کردن سنگین..اینو یه پیر مرد مومن و سیدی بهم گفت..گفت تا الانم خدا رحمت کرده جوون...برو بگرد یه یهودی پیدا کن تا برات باطلش کنه وگرنه به جایی میرسی که خودکشی میکنی.فقط از دعا نویس یهودی کاربلد برمیاد نه هرشخصی.....به خاطر خدا اگه سراغ دارید بهم بگید.به خدا شیرینی هم میدم....اسمم فرهاده..۰۹۳۹۹۸۹۷۶۰۸
      
     0
      
     0
     1.  
      سلام ازتون خواهش میکنم یه دعانویس یهودی بهم معرفی کنید..توروخدا...به قران ۴ساله زندگیم نابود شده و هر روز داره بدتر میشه..طلسمم کردن سنگین..اینو یه پیر مرد مومن و سیدی بهم گفت..گفت تا الانم خدا رحمت کرده جوون...برو بگرد یه یهودی پیدا کن تا برات باطلش کنه وگرنه به جایی میرسی که خودکشی میکنی.فقط از دعا نویس یهودی کاربلد برمیاد نه هرشخصی.....به خاطر خدا اگه سراغ دارید بهم بگید.به خدا شیرینی هم میدم....اسمم فرهاده..۰۹۳۹۹۸۹۷۶۰۸
      
     0
      
     0
       1. user-pic
       2. ۲۴ مرداد ۹۴
        ۱۳:۴۴
     1.  
      سلام دوستان شماره یک دعا نویس جوان را که طلسمی که ده سال همه جارا گشتم نتونستند باطل کنند باطلش کرد خواستم شمارشو بدم تامشکل شما راحل کنه ومنم ثوابی بکنم۰۹۰۱۷۰۷۴۸۵۴
      
     0
      
     0
     1.  
      سلام کسی شماره دعانویس یهودی یا غیرمسلمون داره، بده زندگیم داره نابود میشه، اگرمشکلم حل بشه شیرینی خیلی زیادی میدم.
      
     0
      
     0
     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷