1906
مجله اینترنتی
زنان و خانواده
کانال دخت ایران
   • نمایشگاه عکس، پوستر و کاریکاتور


    حتما شنیده‌اید و قبول دارید که یک عکس می‌تواند از هزاران مطلب گویاتر باشد. پس چه کاری بهتر از برگزاری نمایشگاهی تصویری؟!
    مزیت برگزاری این نمایشگاه این است که مخاطبان بتوانند خیلی زود و حتی گذرا از مطالب شما استفاده کنند. برای برگزاری نمایشگاه کمی به حمایت مالی نیاز دارید تا بتوانید عکس‌ها را چاپ کنید. برای چاپ عکس‌ها بهتر است از چاپ لمینیت استفاده کنید تا اولا نیازی به قاب عکس نداشته باشید؛ ثانیا، عکس‌ها ماندگاری بیشتری خواهند داشت و خراب نمی‌شوند.

    راهنمای برگزاری


    - سعی کنید محلی که برای برگزاری نمایشگاه در نظر می‌گیرید پرتردد و در منظر عموم باشد.
    - ترتیب عکس‌ها را به نحوی قرار دهید که یک سیر منطقی داشته باشند.
    - در چیدمان عکس‌ها سلیقه به خرج دهید؛ مثلا به صورت پلکانی، یا در یک ردیف، یا یکی در میان افقی و عمودی، و امثال اینها.
    - سعی کنید برای هر عکس یک زیرنویس کوتاه، زیبا و متناسب قرار دهید.
    - در ابتدای مسیر بازدید، برگه‌های کوچکی طراحی کنید که توضیح مختصری در مورد نمایشگاه ارائه کند تا بازدیدکنندگان سریعتر متوجه محتوای عکس‌ها شوند و با دقت بیشتری تماشا کنند.
    - در انتهای مسیر بازدید، دفترچه، کاغذ یا مقوایی زیبا قرار دهید تا بازدیدکنندگان نظرات‌شان در مورد نمایشگاه را در آن بنویسند.
    - با توجه به تعداد عکس‌ها، بعد از هرچند عکس، یک مطلب نوشتاری هم می‌توانید قرار دهید تا مخاطبان بیشتر اطلاعات کسب کنند. برای این بخش پیشنهاد ما استفاده از مطالب این شماره دخت‌ایران است؛ مانند تاریخچه روز زن.

    نکته ویژه!


    برای تسهیل برگزاری نمایشگاه، دخت‌ایران زحمت طراحی پوستر و کاریکاتور را هم متقبل شده است! شما می‌توانید کاریکاتورهای این شماره و پوسترهای ویژه این شماره را دانلود و چاپ کنید. این عکس‌ها در سایز مناسب نمایشگاه و در اندازه پوستر قرار داده شده‌اند تا کار شما آسان شود.
    برای دیدن و دانلود پوسترها اینجا کلیک کنید.

    برنامه جانبی


    برای جذب مخاطب بیشتر و جلب مشارکت آنها، پیشنهاد می‌کنیم همزمان با برگزاری نمایشگاه، فراخوان عکاسی هم منتشر کنید. در این فراخوان از شرکت‌کنندگان بخواهید از سوژه‌های مرتبط با مسایل زنان، دختران و خانواده عکس بگیرند و در اختیار شما قرار دهند. می‌توانید برای این مسابقه، جایزه مختصری هم به فراخور توانتان اختصاص دهید.
    حتی می‌توانید از این عکس‌ها یک نمایشگاه دیگر همزمان با روز ولادت حضرت زهرا (س) برگزار کنید. حتما مخاطبان زیادی دوست دارند در یک حرکت جمعی مشارکت کنند و حاصل زحمت خودشان را در یک عرصه عمومی مشاهده کنند.

    فرصت ویژه!


    یک بشارت هم اینکه اگر این عکس‌ها را برای مجله اینترنتی دخت‌ایران ارسال کنید، دخت‌ایران عکس‌های تمام مجموعه‌ها را جمع‌آوری می‌کند و نمایشگاه بزرگی برای شما برگزار خواهد کرد. برای ارسال عکس‌ها و هماهنگی این کار، از طریق صفحه «ارتباط با ما» تماس بگیرید؛ این صفحه هر روز توسط مدیر سایت بررسی می‌شود.

     


     1. ارسال نظر  1. خبرنامه
   جهت اطلاع از به روز شدن مجله اطلاعات خود را وارد نماييد .

   پایگاه اطلاع رسانی حورا ساده ماده مستر چنگال انجمن سلامت ایران مجله ایرانی انجمن بیان با حجاب سبک زندگی بچه شیعه ها کودک و مادر عمار کلیپ مجتمع نیکوکاری رعد خانواده سرآمد بلاغ سمن فروشگاه اینترنتی محصولات حجاب سلام نو علوم اجتماعی خبر اقتصادی وبلاگ نیوز تعامل تصویر دل چی بپزم؟ ایران زنان به دخت راز۵۷